Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm szülei igénytelek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei igénytelek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Együtt vagyok egy lánnyal (én 19, ő 18). Nem rég haza vitt bemutatni. Jól elbeszélgettem a szüleivel, úgy tűnik szimpatikus lettem nekik, viszont van egy dolog ami nagyon zavart náluk. Van 2 macskájuk. Én önmagában a benti állattartásnak sem vagyok híve, viszont ha valaki csak bent tartja és mosdatja is, azt még el tudom fogadni. Viszont ők kint és bent is tartják őket. Kiengedik a macskákat, aztán mikor a macskáknak kedvük van vissza bemenni a lakásba, akkor beengedik őket, mosdatás nélkül. Még az sem zavarja őket, hogy a macskák kintről bemenve mosdatlanul az ágyukban fetreng. Közben barátnőm anyja ölbe veszi őket, simogatja őket, majd kézmosás nélkül tesz-vesz. Még az ebédlő asztalon amin enni szoktak, azon is ugrálnak a macskák.


A másik ami zavar, hogy vagy fél centis penész van a konyhájuk plafonján is és el vannak úgy. Utoljára a 90-es években volt festve náluk. És nem azért, mert nincs pénzük, szimplán igénytelenek.


Jeleztem barátnőmnek, hogy ez engem zavar. Azt mondta ő se ért egyet vele, de nem tud mit tenni a szüleivel. Barátnőm a saját szobájába be sem engedi a macskákat egyébként, meg ő a saját szobáját nem rég ki is festette egy festő ismerősével. Viszont hosszú távon szerintem ez a kapcsolatunk rovására fog menni, mert nem szívesen mennék hozzájuk. Legalábbis barátnőm szobáján kívül nem szívesen tartózkodnék a lakásukban. Más is járt már hasonlóan?


2021. febr. 13. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a pároddal meg tudtad beszélni és meg is értette a problémád (sőt még egyet is értett veled) akkor szerintem nem zavarná, hogyha csak nálad lennétek.
2021. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos de, mert szeretné, ha náluk is lennénk.
2021. febr. 13. 10:36
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő szeretné vagy a szülei nyaggatják azzal, hogy hol vagy és nekik akar megfelelni?
2021. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ő szeretné, hogy náluk is legyek. Azt mondja ennyit igazán megtehetnék érte, hogy ezt elviselem.
2021. febr. 13. 10:52
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Irigylem a problémáidat.

Értem, hogy szeretsz inkubátorban élni, de biztos való neked a barátnő, ha annak a gondolatával sem tudsz megbarátkozni, hogy a macska bemegy a házba?

Ahhoz mit szólsz, hogy a barátnőd ugyan azzal a kezével törli a seggét amivel a te faxodat megfogja?

2021. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek 5-össel. A szülei miatt akarod elhagyni a barátnődet 😬😖
2021. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok régebbi építésű ház penészedik. Nagyon nehéz megbirkózni vele, egy tisztasági festés nem oldja meg a problémát csak átmenetileg. A probléma sajnos gyakran komoly költségek révén lehet megoldani, amire jelenleg lehet nincs pénzük, épp gyűjtenek rá, vagy épp próbálják kideríteni mi okozhatja. Én értem, hogy undi, meg a gondolat, hogy valakinek penészes a háza az visszataszító, de belegondolhatsz a másik oldalba is, hogy ezt a problémát nem a legegyszerűbb megoldani.
2021. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
89%

Az én pároméknál is kibe járnak a kutyák macskák a lakásba, fürdetés minden nélkül, és nekik is régi építésű a házuk, náluk is előfordul hogy penészedik a fal vagy valami.

Én elfogadtam, soha nem is problémáztam ezen, nem ő tehet róla, hogy a szülei ez ellen nem tesznek semmit. 4 állat él velük együtt a házban, mindenhol kutya szag van, illetve szőr. Nem éppen kellemes anyum a haját hullajtja tőle, átérzem a problémádat.

De sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni, fogadd el.

2021. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm 7-es és 8-as a válaszotokat! Legalább ti normálisan vettétek a kérdésemet.


5-ös, fura, ha szerinted ez normális. Ezek szerint nálad WC-zés után nem szokás kezet mosni? Csak, ha már írtad azt a hasonlatot.

Szerinted normális, hogy állatok mászkálnak be a lakásba mosdatlanul, még az ebédlő asztalra is, amiről esznek az emberek? Teljesen más lenne, ha időnként megmosdatnák őket. De nem.

2021. febr. 13. 16:26
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Normális. Vagy szerinted mások mindig megfürösztik a macskát, mielőtt beengedik?
2021. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!