Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelen lett a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen lett a barátnőm mit tegyek? többi lent

Figyelt kérdés
Egy nagyon szép lányról beszélünk de igénytelen lett amikor megismertem nem volt ilyen. Mostanában egyre ritkábban borotválkozik de ami nagyobb baj hogy hazajön munkából és nem fürdik. Fizikai munkát végez és fürdés nélkül befekszik az ágyba. A másik dolog hogy néha rajta kapom hogy ugyan abba a fehérnemüben van több napig. Mit tegyek Én 27 ő 24

jan. 7. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Rossza kategória!

Beszélj vele erről szerintem nyíltan.

jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem fürdik nő létére fizikai munka után? Egyik nemtől sem tűröm meg, hogy büdösen feküdjön az ágyba, főleg nem egy nőnél, ennyire igénytelen ne legyen valaki!
jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Főleg nem nőnél? Miért főleg? Izzadt pasi mellett szívesebben fekszel?
jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Te is megfogtad a lényeget...
jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Szóval izgatnak a büdös pasik...
jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kell vele erről. Tudom, hogy nehéz, nekem is sok alapvető dolgot el kell mondanom a páromnak, hogy csinálja, ő nem mond nekem kb semmit, úgyhogy rosszul is érzem magam, hogy én b.aszogatom. És igen lehet mondani, hogy jöjj össze olyannal, akinek egyértelmű, hogy fürdik munka után, meg sokat bortválkozik. De most komolyan, egy jól működő kapcsolatot dobjon el, amikor simán lehet, hogy kommunikációval javítható a helyzet?
jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Ha igenyes lenne veled sem allt volna le.. elso szep baratnod.. tobb nem lesz!
jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es te se vagy a legélesebb kés a fiókban
jan. 8. 14:44
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha megvaltozik akkor az igenyeseggi szinte mindenhol megfog noni es le valt.
jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Grizesteszta ***** válasza:
100%

#9: 'Ha megvaltozik, akkor az igenyessegi szintje mindenhol meg fog noni es levalt.' Ha megtanulnál írni, akkor téged is leváltana a párod? ( tudatosan csak a helyesírási hibákat javítottam ki, nem foglalkoztam azzal, ami az angol klaviatúrából adódhat.:))


Kérdező, nyílt kommunikáció , de ha nem változik a helyzet, akkor tipli.

jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!