Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon érez valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Valaha a legjobb barátom volt. Aztán párszor lefeküdtünk.Megismert egy lányt akibe nagyon beleszeretett,és sokáig nem találkoztunk.Ő akarta,hogy újra szex legyen közöttünk. Elindult a lavina,velem csalja a barátnőjét.Várja,hogy velem lehessen,hazudik miattam ,hogy együtt lehessünk.Azt mondja velem más a szex,izgalmasak a lopott órák. Vajon ennyi lenne? Csak az izgalom miatt? Hiába szerelmes egy férfi akkor is hajtja a mással való szex? Vagy ilyesmi már érzelem nélkül nem menne?
2009. jan. 3. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosan ugyanez a helyzet nálam is...rájöttem a dolog nyitjára, kár volt anno először odaadnom magam, mert már csak a szex miatt jár hozzám. Lehet nálad más a helyzet, de kétlem! Azonban kívánom, hogy ne ez legyen! Sok sikert és próbálj meg beszélni vele...

2009. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De menne... simán... És ne higgy el azért mindent, amit mond. Ha a barátnőjének hazudik, hogy veled szexelhessen, lehet, h neked is hazudik arról, hogy hogy várja ezeket az órákat, vagy valami másban. Te mit érzel iránta?
2009. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban szeretem mint kéne,de megtanultam kezelni a dolgot.Sosem leszünk egy pár.Csak nem értem,hogy érzelem nélkül miért kellek ennyire neki? Nem hinném,hogy ennyire extra lennék az ágyban.Furák a pasik:)
2009. jan. 3. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
A pasikat az evolúció arra nevelte, hogy minél több csajjal legyenek - hárem. Nekünk ti vagytok a furcsák, hogyhogy érzelmek nélkül nem megy (na jó, nem mindenkinek, de akkor is)? Ráadásul ki mondta, hogy érzelmek nélkül csinálnánk. Simán tudunk egyszerre több csajba is szerelmesek lenni... :P
2009. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy érez,lehet hogy nem.Ezt csak ő tudja.Egyébként miért nem lehettek egy pár? Ha te is szereted,és ő is téged,hazudik miattad a bnőjének,akkor megprobálhatnátok.Persze ha csak a szex miatt jártok össze,akkor az más tészta.Ha jó igy mindkettőtőknek,akkor tarthatjátok ezt az állapotot,csak a 3. csajt sajnálom csak,vele szemben nagyon etikátlanok vagytok.
2009. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* 3. csajt--)harmadik résztvevőt.Bocs:D
2009. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!