Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon érezhet irántam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érezhet irántam még valamit?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok a volt barátom 16. Másfél éve szakítottunk, Másfél évig voltunk együtt. Most nagyon-nagyon jóban vagyunk. Az a helyzet, hogy én még mindig szeretem őt. Ő ezt nagyon jól tudja,de ő elméletileg már nem akar semmit tőlem. Viszont nagyon sokat van velem. Sokszor hív át magához, ilyenkor néha zavarban van. Most vett nekem karácsonyra ajándékot (ezüst fülbevaló). Legutóbb, mikor szülinapja volt, engem is meghívott vacsorázni. Anyukája iszonyatosan kedves velem.

Szinte mindent megbeszélünk egymással. Mióta szakítottunk, nincs barátnője, és nem is akar. Miért viselkedik így? Tényleg ilyen sokat jelentek neki barátként? Érezhet irántam még valamit?


2010. dec. 26. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, érezhet.
2010. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lécci még véleményeket!
2010. dec. 27. 00:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet..de szerintem még ő sem tudja h mit akar. Kérdezz rá :D Például h "Mire véljem ezt a viselkedést? Tudod régen is így néztél rám.." vagy mit tudom én..:D
2010. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen lehet hogy érez irántad még valamit :))
2010. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,de egyedül én nem siklottam át azon a tényen,hogy 12 volt a kiscsaj amikor összejöttek?Ez most komoly?Halálra röhögöm magam ezen :)))))
2010. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem te nem lépj semmit,mert az neki gyors lesz. az is lehet,hogy ő tényleg egy igaz baratot keres. és ha kapcsolatban avgytok,akkor mar több a feltekenyseg és nagyon nehez egy kapcsolatot megtartani.

ha valamit akar,akkor ugyis lép. te inkább maradj a jo baratja (=

2010. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!