Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a dolgok, amelyekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amelyekben csalódtál a párodat illetően, miután elmúlt a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Mennyire volt sokkoló a felismerés, hogy ő valójában bizonyos dolgokban nem olyan, mint amilyennek az elején tűnt?

2023. dec. 24. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

10.

Ez bizony nem nemiség kérdése, ez férgiakat és nőket is érint egyaránt.

De egyébként ennek van ám egy pozitív oldala is.

Amikor egy nő már mindent mer csinálni a párja előtt, az azt jelenti, hogy felszabadultan érzi magát, nincs benne szorongás.

Az én párom pl böfög, fingik, néha köp egy jó nagyot a WC-be.

Ennyi. Lefőtt a kávé.

2023. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tulajdonképpen egy nagyra nőtt gyerek.
2023. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a férfiakat kiabranditja, hogy a nő egy humanoid és vannak biológiai funkciói. Nahát!
2023. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12 és vele vagy még?
2023. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
#14 Igen is, meg nem is. A kezdeti szoros kapcsolatból barátság extrákkal lett. Mivel nem vagyunk fiatalok, már nem muszáj hosszú távra tervezni.
2023. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy amugy baromi erőszakos tud lenni ha olyanja van. nem kell olyanokra gondolni, hogy megüt vagy bármi olyat csinálna mondjuk szex közben amit nem akarok mert szó sincs ilyenről, de amikor először hallottam üvoltözni idegességében nem mondom, hogy nem ijedtem meg tőle, vagy amikor behúzott egy parasztnak aki rámnyomult szilveszterkor egy buliban az okés volt és jól is esett, de nem számítottam arra, hogy negyed óráig fogja ütni és, hogy 5 ember se tudja leszedni majd róla
2023. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!