Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a dolgok, amelyekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amelyekben csalódtál a párodat illetően, miután elmúlt a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Mennyire volt sokkoló a felismerés, hogy ő valójában bizonyos dolgokban nem olyan, mint amilyennek az elején tűnt?

2023. dec. 24. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan egetverő dolog, de mikor ismerkedtünk, előadta, hogy szeret főzni, ez nekem nagyon tetszett, ügyes is volt benne (azóta van olyan étel, amit úgy készítek, ahogy ő, nem úgy, ahogy én tanultam). Majd rájött, hogy én is tudok, és onnantól kezdve ő "elfelejtett". Később elmondta, hogy mindig is utált főzni, de imponálni akart nekem.
2023. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az hogy mindig fenyegetett az exem minden fél dologgal.
2023. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Például hogy úgy nézte a nőket hogy majd kiesett a szeme.. vagy majdnem karamboloztunk ez miatt…

Hogy minden nőre úgy nèzett, élőben/ gépen is…. csak rám nem, akkor sem ha ugyan olyan volt az alakom és az öltözködésem.

Megundorodtam tőle!

2023. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Az a gond, hogy utána már nem állt fel rá.

De komolyan!


Valahogy szebbnek és vonzóbbnak láttam mikor még odáig voltam érte.

2023. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Engem az lepett meg nagyon, hogy amikor eggyütt alszunk, éjszaka, lány létére hatalmasakat fingik.

Volt, hogy erre ébredtem fel.

Azt hittem, hogy valami leesett a polcról.

Amikor mondom ezt neki, akkor csak jó nagyokat nevet.

Ő ezt mulatságosnak tartja. Volt, hogy kutya pózban hátulról szexeltünk, és ő eközben is nagyokat fingott.

Volt, hogy azt mondta utána, hogy puszilgassam meg a pukkantóját, mert akkor felizgul, és hamarabb elélvez.

Szetintem ez valami fétis lehet nála.

2023. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Senior Séf ***** válasza:
80%
Hogy hisz némely ezós dologban.
2023. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nagyon hangosan horkol. Emiatt van hogy nem tudok elaludni/ felébreszt. Ez a kapcsolatunk első hónapjaiban még nem jött ki, utána is csak lassan, fokozatosan. Nem mondanám csalódásnak, nem is tehet róla. Egyszerűen csak ez van. Más problémát még nem vettem észre.

Egyébként 14. éve vagyunk együtt.

38/N

2023. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
5. A fingás emberi dolog, nincs olyan hogy " lány/nő létére". Alvás közben meg senki sem tudja visszatartani. Te is fingsz bőven mikor alszol, meg egyébként is. Minden ember ilyen. Aki tagadja az is. Így működik a szervezetünk. Itt nem a barátnőddel van gond leginkább, hanem veled.
2023. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8.

Félreértetted kicsit a helyzezet, mert nekem ez egyálltalán nem probléma, nem haragszom rá ezért.

Szó nincs erről, néha bizonyos helyzetekben még szexi is.

7.

Esetleg nem lehet, hogy van egy kis túlsúly, és zéró mozgás?

Nálam ugyanez volt. Én ledobtam 30 kilót, és mozgok, sportolok.

Azóta nincs horkolás.

5#

2023. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Azt hittem nő létére nem fog recsegősét fingani de mégis megtörtént.
2023. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!