Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlt el nálatok a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Volt ennek oka, vagy csak úgy elmúlt?
2023. jún. 3. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Éjfélkor.
2023. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Nagyjából egy év után. Megismertük egymást, nem csak a jó oldalakat és ez a túlmisztifikálódás szépen lassan eltűnt. Már nem dobogott a szívem úgy, ha megláttam az üzenetét például. De ez nem jelenti azt, hogy nem szeretjük továbbra is egymást, csak már másképp. Lenyugodtunk, talán ez a legjobb kifejezés rá.
2023. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Hét éve vagyunk együtt, nem észleltem ilyesmit. Mondjuk nem vakultam meg eleve attól, hogy szerelmes lettem, de tény, hogy csodálatos, kiegyensúlyozott kapcsolatunk van, és erre gondolva mindig mosolyra húzódik a szám.
2023. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Igen, nyomós oka volt, elkezdett egy idő után mindenki mással kommunikálni, csak velem nem. Tehát telefonon szinte lehetetlen volt számomra elérni őt, üzeneteimre soha nem reagált, bárki másnak viszont hajlandó volt válaszolni.

Soha nem vállalt fel nyíltan. Amikor pedig a közösségi médiában nyilvánosságra hoztam a közös múltunkat, magyarán szólva képeket raktam fel, kiborult, felháborodott, voltam én minden, csak rendes ember nem...

Mások előtt totál hidegen, idegenként kezelt. Kivételt ez alól nyilván csak az képezett, amikor szexeltünk.

Folyamatosan feszültnek éreztem magam mellette, bizalmi problémák akadtak, ami a sunnyogásából fakadt.


Végül durván megvert. Majd mindenkinek szétkürtölte, én megfenyegettem. Arról nem szólt a fáma természetesen, ő hogy bánt velem...


Ezek után csodálkoznék a rózsaszín ködön! 😀😀😀

2023. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
amikor kiderült h ghostingolt
2023. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%

4. "Folyamatosan feszültnek éreztem magam mellette, bizalmi problémák akadtak, ami a sunnyogásából fakadt."


De azért szexeltél vele! Fogadd gratulációmat! :D :D :D

2023. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Köszönöm szépen, fogadom a gratulációt! 😉😘


Nyilván nem hallottál még olyasmiről, hogy beleszeretsz valakibe, annyira megvesz udvarlással a legelején, amikor még nem a valódi arcát mutatja... 😌

2023. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

"Folyamatosan feszültnek éreztem magam mellette, bizalmi problémák akadtak, ami a sunnyogásából fakadt."


Ha ezt érzed, akkor hogy van kedved szexelni vele? Nekem ez egy kicsit magas! Azt mondják hogy a női lélek milyen bonyolult, de szerintem a világ legegyszerűbb dolga. Szimplán figyelni kell, ráérezni hogy mit szeret, majd azt mutatni, hallatni. Ennyi! Azért vannak nők akik egyből átlátnak a szitán, na én az olyanokat szerettem, ott már magadat kell hogy add. Amit meg az előbb leírtam, az a recept az ismerkedéshez és a csajozáshoz. Nem vagyok egy nagy durranás, de mindig volt sikerem, max 2 hétig voltam egyedül, vagy amikor egyedül akartam lenni szándékosan. A slusszpoén meg az, hogy nagyságrendekkel csinosabb partnereim voltam, mint ahogyan én férfiben kinézek. Sosem voltam kigyúrva, nincs 18 centis farkam, nem vagyok gazdag, nincs tetoválásom, nem volt szakállam. Aztán mégsem volt problémám.


Tehát az a kérdésem, hogy ha érezted hogygáz van, miért feküdtél le vele? Ezzel a viselkedéssel adjátok a pasik alá a lovat, ilyenkor indul be az alá és fölé rendelődés. Én férfiként kihagytam a szexet ha lélekben nem éreztem az egyensúlyt.

2023. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem volt köd
2023. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hogy miért feküdtem le vele?

Azért, mert az elején teljesen másképpen viszonyult hozzám, nyilván azokban az időkben még nem szorongtam én sem, hiszen nem volt miért.

Amit leírtam, az abban az időszakban történt, amikor kezdett foszlani az a bizonyos rózsaszín köd. Persze, szexuális életünk nyilván volt, mint ahogy érzelmek is, csak nálam ez érdek nélkül állt fent és elvakított. Nála addig, ameddig az érdekeit szolgálta.

Ezek mind észérvekkel meg nem magyarázható dolgok. Természetesen előbb kellett volna kiakadnom úgy isten igazából. Végül is úgy alakult, ahogy kellett, ahogy mindenkinek jobb. Már nem része az életemnek.


Egyébként nekem sem volt gondom soha,lehetett volna annyi kapcsolatom,amennyit nem szégyellek, de nekem a minőség számít, pláne így, hogy vak voltam és buta nagyon sokáig. Több hónapot, évet nem kívánok elpazarolni, egy nívónál lejjebb soha nem adom.

2023. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!