Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ezt csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés
A barátom mostanában utolsó pillanatban közli hogy megy bulizni,igaz elhív magukkal,de úgyse megyek.Ugranak a bulik miatt a közös programok,most pedig mástól tudom meg hogy ő holnap megy bulizni..nem is említette...
2010. okt. 21. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt sem igazán akarja hogy menj velük!Azért kérdezi meg sztem hogy ne mondd h nem hívott,és úgy is tudja már h úgy sem mész!Az már baj ha elmegy nélküled szerintem!Legalábbis nekem az lenne ha a párom nélkülem menne el!Ezt neked kell eldöntened hogy zavar e!De nem hinném hogy örülsz neki:)Mondd el neki hogy ez téged igenis zavar,és meglátod hogy utána is elmegy e!Ha igen akkor ott már baj van!Ő úgy gondolja hogy nem tartozik neked beszámolóval hogy mikor hova!Ezért is szól csak az utolsó pillanatban hogy megy!Ha annyira veled akarna lenni akkor nem mondaná le a közös programokat a barátok miatt!!:)
2010. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fiatalabb mint én...megértem azért hogy haverok,buli...de most írom egy ismerősünknek hogy mi nem megyünk buli..válasz: mi az hogy TI nem jösztök buli?pont beszéltük a barátoddal hogy holnap buli,és be volt lelkesülve...
2010. okt. 21. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:

:(:(

Ezt vele kell megbeszélned!

Ha igazán szeret akkor változtat a viselkedésén!

Ha pedig arra fogja hogy ő még fiatal akkor inkább hagyd a fenébe!!Keress egy komolyabb pasit aki veled tölti az idejét,és a te kedvedben akar járni!Nem tudom hogy mióta vagytok együtt,de nem sok közös jövőt jósolok nektek!!:(

2010. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tegnap 22:39: Jesszusom. Sajnálom azt a m*rhát, aki a párod. Nálam ilyen felfogással öt percet sem lennél.
2010. okt. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na most kiderült hogy tévedés volt ez a mai buli dolog,ő nem is beszélt azzal a sráccal aki nekem mondta hogy mennek bulizni...gondolom kavarni akar a pasi...én 20,ő 18 egyébként.
2010. okt. 22. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!