Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn ismerkedés. Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ismerkedés. Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Első találkozás stb.
2010. okt. 21. 21:40
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

15:51

első barátnőd, tényleg nem valószínű hogy ő lesz a nagy ő:)

2010. okt. 24. 15:56
 22/31 anonim ***** válasza:
Normális férfiaknak nagyon nehéz párt találni ott, nőknek viszont gyerekjáték. Kapnak napi 20 levelet, csak válogatniuk kell.
2010. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 zeep ***** válasza:
100%
Jópofa dolog otthon kényelembe helyezkedve böngészni a társkeresők kínálatát, de nekem kissé furcsa volt. Mint a piac, ahol félrelököd azt az almát amelyen egy apró folt van, bár lehet az volt a legjobb ízű. Ha szerelmet talál az ember ott nem számít kor, műveltség és pénz... Gyöngyszemet persze ott is találhat az ember :)
2010. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

utolsó

Nagyon szépen leírtad ;) Igen,tudod a másik oldalon mindenkinek nagy a szája, és azon az "apró folton"akadnak ki.. Élőben meg olyanok,mint a kisegerek: semmit se mernek az ember szemébe mondani őszintén.

2010. okt. 24. 17:55
 25/31 zeep ***** válasza:
Sokan félnek az őszinteségtől, fájdalomtól és még sok minden mástól, pedig sokkal egyszerűbb az élet ha azt mutatod aki vagy és amid van. Igaz, így nehezebb társat találni de ha találsz akkor az tényleg Társ.
2010. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
egyetértek!
2010. okt. 24. 18:11
 27/31 anonim ***** válasza:
semmi jót.
2010. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ezek az oldalak nagyon sz@rok a csajok nem írnak vissza kapnak napi 500 levelet mivel 200-szor több srác van mint csaj .Ha vissza is írnak kiderül, valami szarság pl: piercinje van ,szeret dohányozni, ja és most a jó csajokról beszéltem regisztrálni sem érdemes.
2013. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalat. Konkrétan komolytalan emberek vannak csak. Saját tapasztalatom: Beszélgettem egy aranyos lánnyal és már kezdtem magam nyeregbe érezni. Mondom rendben találkozunk. Mondta, hogy nagyon szívesen. Csakhogy ki offolt akár hányszor kérdeztem. Aztán kiderült, hogy rajtam kívül még vagy 10 pasinak írta, hogy szeretlek meg stb... Az életkorával kapcsolatban is hazudott. De én ezt tanúságként fogom fel, hogy ilyen nincs. Valamiért mindig ilyenekkel hoz össze a sors. 19/F
2014. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

a zöme nem válaszol, pedig igyekszek kedveskedő, nem szexkalandot kereső levelet irni. Akik meg irtak, azokkal volt némi beszélgetés, aztán sitty, eltüntek. A kedvencem, amikor ugyanazt a csajt 1 éve mind a 4 oldalon megtalálom. Meg amikor "nem ismerkedek, igy is jó? Ok. Oké, mit dolgozol?" - kicsit se csöpög az érdektől... én persze átlátok rajta, mint vak ló a gödörbe (ja nem bocs elqurtam), és még ő van megsértődve.

Persze azt minden nő a szivére veszi, ha elküldöd a picsbe... azt, hogy egy "bocs de nem"-et nem lehet irni. Aztán meg mit lehet azon csodálkozni, hogy jönnek ide kérdezni szerencsétlen pasik, hogy "miért felületesek a nők?" és lelkibeteg állatnak tartják őket? Pedig ők is csak társat szeretnének találni...

2014. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!