Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn ismerkedés. Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ismerkedés. Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Első találkozás stb.
2010. okt. 21. 21:40
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

utolsónak:

gratula a babához :)

2010. okt. 22. 14:38
 12/31 anonim ***** válasza:
köszönjük,hasonló jókat kívánok neked is:)
2010. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek: a lánnyal a randi úgy ért véget, hogy a fene gondolta volna, hogy akar folytatást.


Nem akarlak untatni, úgyhogy megpróbálom röviden: Találkoztunk a Margitszigeten és egy kis séta keretében "beszélgettünk". Borzalmasan unalmas társalgás volt, amelynek keretében meghallgattam élettörténetét, ki a legjobb barátnője, mikor volt bulizni és hol. Továbbá, hogy milyen gonoszak a férfiak úgy általában, mert mindenki csak meg akarja őt dugni (ami hülyén vette ki magát, mert - bár nem volt csúnya - nem volt az a típus akit minden férfi "szúrna").

Miután 2 óra ilyen társalgás után láttam, hogy nem fogja be a csipogót, már nem is játszottam meg, hogy figyelek. Erre egy kis idő után "Te nem is figyelsz rám! Na jó ezt most fejezzük be!!" Én meg csak annyit mondtam: "jó, szia".


Így váltunk el, gondoltam itt nincs mit tisztázni. Mégis úgy viselkedett ezután, mintha dúlna közöttünk a szerelem.

2010. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

16:02

köszönöm:)


luigi vampa

nem untatsz egyáltalán. kcisit furi volt a csajszi. egyébként én nő létemre is utálom az üres fecsegéseket,akinek be nem áll a szája.

2010. okt. 23. 14:37
 15/31 anonim ***** válasza:
Én is a neten ismertem meg a páromat, pontosabban iwiwen:D kezdetben msneztünk, 2 nap után találkoztunk, tök jól elvoltunk, majd megbeszéltük a következő találkát:) 3 hónapja vagyunk együtt, nagy a szerelem:)
2010. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
az én tapasztalatom 3 hónap beszélgetés nuku találkozás.túl sokáig húztuk a beszélgetést. Azt tudom tanácsolni hogy minél hamarabb találkozzatok a kiszemelttel.
2010. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:

Én discóban is ismerkedtem, de abból csak szex lett. Társkeresőn volt már 3 éves kapcsolat, fél éves is, és a férjem is a love.hu- n jött össze velem.

Féltem először ráírni, mert túl jó kép volt kint róla. Mondván, úgyse állna velem szóba, de ma már csak nevetünk ezen, mert hatalmas szerelem lett belőle.

Rengeteg történet van a netes ismerkedésről, pro és kontra, mint ahogy bármiféle fajta ismerkedésről. A modern világ vívmánya, hogy a neten MINDENT megkapsz. Árucikket, utazást, kérdésre választ, párkapcsolatot, stb.

Sok a kamus, de az életben is! Nem szabad általánosítani emiatt, mert ennyi erővel akkor soha többé ne menj táncolni vagy pubba, mert ott csak a szexre van lehetőség, pedig ott inni és táncolni is lehet. Egy társkereső célirányos. Dögcédula van mindenkin, amivel sok időt lehet spórolni!

Nekem pozitív tapasztalat van, pedig nem vagyok csúnya, sőőt kimondottan csinos, jó nő vagyok, mégis a kevés önbizalmam miatt ültem a géphez. Szerencsémre összejöttem a férjemmel!

25/L

2010. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én iwiwen ismertem ismertem meg már 3 sráccal..Egyikkel se lett semmi,kettővel még mai napig találkozok,jó haverok lettünk,már csak azért is megérte.A másikkal pedig msnen tartom a kapcsolatot,megbeszélünk mindent,de vele nem volt jó személyesen,jót tesz a távolság. :D Azon kívül egy focis oldalon ismertem meg egy srácot,hazudtam 8 hónapig,majd összejöttünk,de egyikünk se érzett semmit,most összejárunk,legjobb barátom lett,én mondjuk többet szeretnék,de mindegy.Szóval van jó oldala a netes ismerkedésnek is bőven.Valamelyik nap ismét találkozok egy sráccal őt is iwiwen ismertem meg,majd meglátjuk mi lesz. :)

18/L

2010. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

nos én pár éve unalombol regisztráltam egyszer, parom.hu ra, keresgéltem, küldözgettem leveleket, semmi nem lett, aztán már nem volt senki akinek érdemes lett volna irni, hát le is töröltem magam. kicsivel később körülnéztem love.hu n mer egy haver mondta hogy regeljek fel, na az se volt több 2 napnál. aztán megin 1 év szünet után most a nyáron láttam egy hirdetést hogy 1 nap ingyen VIP love.hu n, hát mondom megnézem mit tud VIP vel, ugyis unatkozom... igy tudtam nézni nagyméretű képeket, meg korlátlan flörtöt küldeni, elküldtem vagy 40et, abbol 1 lány visszamosolygott rám, még aznap :) a történet szépsége hogy hetente 2x lép be egyáltalán a számitogépébe, és amugy sem társkeresőzött addig se sokat. nyár végén tudtunk találkozni, kicsit több mint 1 hónapja együtt vagyunk :) első barátnőm. eléggé ugy néz ki hogy nem ő lesz a nagy ő, de még kitudja, friss még a dolog, én szeretném ha még fejlődne tovább a kapcsolat :)

szal szerencsével összejöhet valami, amugy személyes ismerkedés sokkal jobb!! mi is szinte csak a randit beszéltük meg neten. :)

2010. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

14:53

Majd meséld el mi volt :)

2010. okt. 24. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!