Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn ismerkedés. Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ismerkedés. Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Első találkozás stb.
2010. okt. 21. 21:40
1 2 3 4
 1/31 köles ***** válasza:
100%
Jaj, én semmi jót! Anno, amikor hirdettem, 25-en is válaszoltak, abból kb. 3 jöhetett számításba, de azokból sem lett semmi. Ezt többször megismételtem, semmiféle sikerrel. Ugyanakkor nem akarlak lebeszélni, mindent meg kell próbálni, hogy megtaláld, aki hozzád illik. Vannak, akik társkeresőn jöttek össze és házasság lett belőle, nem is egy ilyen történetet hallottam. Viszont az én véleményem az, hogy élőben, az első benyomást is beleszámítva a legideálisabb párt keresni és választani.
2010. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%

Kétszer próbálkoztam ilyennel, csak rossz tapasztalataim vannak.


Az elsőnél egyszerűen nem jött el a lány (telefon kikapcs. se egy hívás semmi, hogy bocs). A másodiknál hihetetlenül rám szállt a csaj, a találkozás után (pedig számomra "erősen felejtős volt").


Ez annyit jelent, hogy hetekig hívogatott, nem szólt bele, stb. Kaptam ilyen erotikus smseket pedig nem jártunk/ v. találkoztunk utána soha. Nem volt teljesen normális azt hiszem. Azóta csak élőben ismerkedek. 25f

2010. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Szia!én kb.2 évig próbálkoztam ott,vannak olyan oldalak,ahol szinte mindenki csak szexpartnert keres-ezekből van több.hiába írják ki magukról,hogy komoly kapcs-átvágás.....én vagy 5 oldalon kerestem-hirdettem,és rengeteg pasival randiztam.egy idő után eljutottam arra a szintre,ha az első benyomás nem volt jó,rögtön elnézést kértem,és elköszöntem,ne raboljuk egymás idejéét.sok a kamus pasi,és az olyan is,akiről olyan a fénykép,ami már jócskán nem tükrözi a valóságot.ha számokat kéne mondanom,200 randiból kb 15 volt a kellemes-érdemes.mégis azt mondom,sajnos máshol ismerkedni nem lehet manapság,végül így találtam meg a férjem én is,és vagy 3 barátnőm ment férjhez még társkeri oldalakról,igaz,mint mondtam,2 évembe került.szóval HAJRÁ!!!!
2010. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Én társkeresőn ismertem meg az első barátnőmet. Ő volt az ötödik akinek írtam, és hála az égnek össze is jöttünk :). Ennek ellenére nem ajánlom a dolgot sokkal jobb személyesen mint társkereső oldalakon keresztül.

Az ok ami miatt nem javaslom pedig a következő. Én 8 évvel ezelőtt írtam a fent említett lánynak aki a barátnőm lett, frankó volt, működött a dolog. Akkor azért volt jó az ilyen ismerkedés, mert nagyon kevés embernek volt internet hozzáférése, még kevesebben ismerkedtek ilyen társkeresőkön keresztül, ezért volt esély arra, hogy párt talál az ember.

De manapság, már túl sokan ismerkednek így, ezáltal az igények is megnőttek. Túl nagyok lettek az elvárások, és sokan a túl mereven kitartanak az elképzeléseik mellett, nem adnak esélyt olyannak, akik nem férnek bele a "herceg fehér lovon" álmukba.

Ha például egy nő mondjuk kigyúrt, okos, 2 diplomás családcentrikus, gazdag jóképű pasit szeretne, és ezzel a hölggyel meg szeretne ismerkedni vele egy olyan pasi aki a fenti feltételeknek mind megfelel, kivéve mondjuk, hogy nem diplomás, akkor ennek a pasinak már nem fog esélyt adni, lesöpri.

Jó ez egy eléggé szélsőséges példa volt, csak szemléltetésképpen írtam.

Az ajánlatom, ha megtetszik egy lány, menj oda hozzá, és ismerkedj meg vele, sokkal jobb ha látod a reakcióját a közeledésedre.

2010. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 köles ***** válasza:
Azzal nem értek egyet, hogy nem lehet máshol ismerkedni. Jó alkalmak a sportolási lehetőségek: uszoda, Margit-szigeti futás; táborok, gyülekezetek, múzeumok, szervezett túrák, utak. Én a páromat egy kiránduláson ismertem meg, ahol rengeteg fiatal és idősebb ember is részt vett. Rajtunk kívül ott még 2 pár is összejött, össze is házasodtak.
2010. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

22:03-as vagyok.

Igen továbbá megerősítve az előttem szóló hölgy gondolatmenetét, túl sok olyan (99%-ban) srác van, akik pusztán csak a szexkapcsolat miatt regisztrálnak ezekre az oldalakra, ami azért nagy részben hozzájárul a lányok távolságtartásához.

Mert ha 100 emberből 90 csak szexelni akar, akkor egy idő után már tartani fogja a távolságot, és még a normális emberkékkel is távolságtartó lesz, hiszen nem tudja valójában mit akarnak.

2010. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

Mi a Lovehunteren ismerkedtünk meg a párommal :)

Htalmas,mély,őszinte lett a mi szerelmünk :)

2010. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%

Először is általában azok keresnek maguknak társat a neten akik amúgy nem találnak és ennek több oka van. Lehet hogy csúnyák, van vmi hibájuk(pl rosz természetűek...), nem mernek élőben ismerkedni, nincs sok ismerősük aki szóba jöhetne mint pár, nincs idejük eljárni szórakozni ahol ismerkedni tudnának). A legtöbb az akik csúnya.

Én is próbálkoztam vele mert nincs olyan ismerősöm akivel össze tudnék jönni, gondoltam hogy hátha menne a társkeresőn. Akiknek írtam azok ritkán írtak vissza, alig találtam jó csajt, olyat meg pláne nem aki közel lakna. Volt akit felvettem MSN-re de gyorsan le is törölt, vagy egyszerűen nem is írt vissza, biztos ők nem is gondolták komolyan ez a társkeresősdit.

Aki jól néz ki annak általában sok fiú ír és nem mindenkinek ír vissza. Nem biztos hogy pont te leszel az a 1 a 100ból aki összejön vele, vagy legalább találkozik vele élőben.


Végül is nem lett belőle semmi, nem találtam olyat aki közel lakik, jól néz ki és tudnék vele találkozni.

2010. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi az eddigi hozzászólásokat,de várok még:)


Köles: én már kipróbáltam,szóval nem ezért kérdeztem,hanem másnak milyen tapasztalata volt.De ugyanaz akkor :)


3dik hozzászóló:

Igen, vannak kivételek,hogy az ember így találja meg élete párját,én eddig a rosszabbakat fogtam ki:)


Luigi vampa: elmondtad annak a lánynak a talin,hogy részedről nem lesz folytatás?


negyediknek: nő vagyok :)


Én se tapasztaltam sok jót. Eddig 2x volt ts-ről barátom,de soha többet! Tényleg sokan hazudnak,nem a saját fényképüket teszik fel,sok minden nem felel meg a valóságnak. 1x kíváncsiságból nézegettem újból,és észrevettem az egyik volt pasim. Mivel én már ismertem őt,tudtam,hogy az adatlapján nem mond igazakat:)

Azt utáltam a legjobban,mikor elkezdtem levelezni vkivel,írtam sokat és válasz rá meg csak pár sor volt.Mielőtt taliznék vkivel,szeretném kicsit megismerni,de ebből rájöttem,hogy nem érdemes vele,ha annyiba se vesz,hogy normálisan reagáljon.

Így van,nem csak neten lehet ismerkedni.Volt egy srác aki tetszett és láttam hogy én is neki,de az istennek se jött volna oda hozzám,csak nézte merre megyek. volt olyan pasi,aki a félmeztelen felsőtetsével ismerkedett,de az adatlapjára meg azt írta,hogy komoly kapcsit keres. na igen,mire? Írtam neki,hogy nagyon komoly lehetsz,ha szinte meztelenül ismerkedsz.

Szóval nehéz.A bizalom valahol ilyen téren tényleg kicsit elszáll,de ha új kapcsolat veszi kezdetét,akkor teljesen új lappal indítok,és nem szabad arra gondolni,milyen volt mással azelőtt.

2010. okt. 22. 10:33
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 23.10-es'ha az ember közel van a 30-hoz,a társasága álltalában foglalt már.Én a 3. válaszoló vagyok,társkerin találtam férjet,és még 3 barátnőm szintén.Nem vagyunk se csúnyák,se hülyék,és a férjeink sem azok!!!Egészen egyszerűen hiába jártunk szórakozni,normális komoly pasit nem találtunk,csak olyat ,aki reggel már a nevünkre sem emlékezett volna!!!Persze rengeteg ilyen van a társkereső oldalakon is,meg sok olyan pasi is,aki-mint gondolom te is,el sem olvassa az adatlapot,csak keresi a "magas szőkét,nagy cicikkel"nos az ilyeneket a lányok jó gyorsan lekoptatják,ahogyan téged is!Itt azért elég széles a paletta,és ha az ember a kisbetűs sorokat is elolvassa,és a földön jár,megtalálhatja a hozzáillőt.nekünk hál'isten sikerült,ma egy 7 hónapos kislány boldog szülei vagyunk.
2010. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!