Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most hogy van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most hogy van ez? (sok kérdés, olvasd el pls. )

Figyelt kérdés

Háát elég hosszú a történetem,de azért megpróbálom leírni.

Most kezdtem egy új iskolában..másodikos vagyok egy középiskolában(átjöttem egy gimiből.)(:

És most másfél hónap után lett egy barátom,dehát ez egy ilyen se veled se nélküled kapcsolat..legalábbis részéről..

az egyik elég jó barátja az osztálytársam,aki nem tudom miért ,de mindig oltogat..egyáltalán nem vagyok beképzelt sőt..sajnos semmi önbizalmam,de sokan mondják ,hogy szép vagyok,csak sajnos nem vagyok valami modell alkat és ezért gyakran szívózik velem,ami nagyon elrontja a kedvem..egyébként 65/170 cm.vagyok,azonban senki sem piszkált még a súlyommal egy lányon és egy fiún kívül..inkább dicsérték.

Szóval a barátai mindig ott vannak a suliban a szünetekben a folyosón,és lenézően néznek rám,meg kibeszélnek..ráadásul a barátom is jóban van 2 osztálytársával,ami nekem nem is baj,de amikor mondja,hogy együtt mennek haza meg mindent megbeszélnek,meg hogy milyen jó barátok szerintem természetes egy kis féltékenység..bár lehet nem.

szóval..szerintetek?


16/L


2010. okt. 21. 20:31
 1/9 A kérdező kommentje:
*2 lány osztálytársával van jóban
2010. okt. 21. 20:32
 2/9 Athem ***** válasza:
Hát őőő elég bonyolult ez is... Szerintem emiatt nem kell féltékenynek lenned mert ez a kellesz meg nem is ez vagy szerelmet vagy semmit se von maga után.Egyébként bonyolultak vagytok ti is. :)
2010. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 köles ***** válasza:
A haverjaival ne törődjél, valószínű csak irigykednek. Azt, meg hogy mennyire komoly a kapcsolat, te tudod, ha komoly, akkor kár féltékenynek lenned. Sok olyan fiú van, aki a problémáit jobban meg tudja beszélni lányokkal, mint fiúkkal.. Ha meg zavar valami, nyugodtan beszéld meg őszintén a barátoddal.
2010. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ha nem vagy a srácba szerelmes (bár ha az vagy akkor sem kell tűrnöd, hogy szívassanak) és már beilleszkedtél valakikhez, akkor már nyugodtan küld el a haverját a dagadt jó k+rva anyjába..;) persze lehet diszkréten is
2010. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Féltékeny, hogy a barátjának már te is fontos vagy. Vagy pedig magának akar.
2010. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!(:

Háát..nekem elég rosszul esik,hogy a csajjal ENNYIRE jóban van..elmond nekik rólam mindent..amikor egyszer összevesztünk is ment a kavarás mert valamelyikük továbbadta..és nagyon féltékeny vagyok..beszéljenek meg legyenek barátok de nem az,hogy most együtt mennek haza meg mindent elmond neki RÓLAM..

2010. okt. 21. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Jász Nagykun Szolnok megye?
2010. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem :)
2010. nov. 21. 11:46
 9/9 A kérdező kommentje:
szabolcs szatmár :DD
2010. nov. 21. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!