Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem az igazi szerelmet a párom iránt? (a többit olvasd úgy érthetőbb a kérdés)

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon belém van zúgva, nekem is tetszik, de nem érzem az igazi szerelmet. Igaz nem vagyunk sok ideje együtt, de nekem ez zavaró. Mit tehetek?
2009. okt. 25. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem vagytok sok ideje együtt, azt is jelenti, hogy csak nemrég ismerkedtetek meg?
2009. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érzéseket sajnos nem lehet generálni, az igazi szerelem vagy jön, vagy sem. Van tipped, hogy miért nem érzel ilyet iránta (valamilyen tulajdonsága, pl. néha túl gyerekes, túl komoly, stb...)?
2009. okt. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg az a problémám hogy túl gyorsan jött a dolog. Ő már rég "álmodozott" rólam és igazából nem ismertem meg annyira és nem vagyunk annyit még együtt, hogy igazán szeressem. Igazából ez a gondom hogy nem is tudom mit érzek. Pl.: az 3. randin egyfolytában csak ölelgettük egymást meg csókolóztunk, de nekem ez akkor is kissé idegen volt, mert én valahogy nem így képzeltem el. Talán túl sok volt egyszerre. Még megpróbálom szavakba önteni a gondolataimat és ha valamit nem értetek csak szóljatok. thx
2009. okt. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!