Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi is van? :O xD En nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi is van? :O xD En nem ertem a pasikat . :\

Figyelt kérdés

Szoval belevagok a tortenetembe..Egy honapja ert veget egy kapcsolatom (o is megcsalt s majd enis .. itt romlott meg a kapcsolatunk).. Szeptember kezdtem talalkozgatni egy fiuval, mar feleve ismerem de eddig nem igazan beszeltunk. Setaltunk, elmeseltem h h szakitottam a baratommal, jol elbeszelgettunk, majd csok is volt :), s aztan mar kezenfogva setaltunk tovabb, s azutan meg sok ilyen seta volt. S nemreg rakerdeztem h akkor mi is van koztunk..? S erre elmeselte h most van vele egy 3 eves kapcsolatanak s megigerte a csajnak h meg egyelore nm keres ujat s.. kicsit szarul esett mikor kozolte..vegulis abban maradtunk h baratok maradunk egy ideig.. s most vasarnap ismet talalkoztunk a hawerjaval volt, s ismet megolelt, megfogta a kezem, s ugy elvoltunk mintha egy par lennenk..de ez nemigy van (vagyis meg mindig nem kerdezte meg h akkor jarunke?..)

Nem tudom mit akar, de en tobbet erzek iranta mint baratsag..:|

Nem tudom h mert nem kerdezi mar meg..? S nemtudom mit csinaljak :)) Nem akarok megegyszer rakerdezni..


Ha vmi ertelmes velemenyed van akkor koszi elore is :)

16/L


2010. okt. 21. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Na elhagytam par betut :)

"Szeptemberben kezdtem.."

"vege egy 3 eves .."

2010. okt. 21. 20:30
 2/9 Athem ***** válasza:
100%

Türelmesnek kell lenned, am. ha szakított valakivel és annak tesz ígéretet azt nem köteles már betartani.

Veheted közeledésnek azt amit a srác csinál,de közbe tudasd vele hogy amit tesz az neked jól esik csak... most ezzel bezavar neked mert nem tudod miként gondolj rá...

2010. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
szerinted mi tudjuk? őt kérdezd bzdmeg....
2010. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy ennyire türelmetlen? Ezt kiszagolja ám a pasi és megfektet, aztán eldob, ha megunt. Tipikus női hiba ez.
2010. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 köles ***** válasza:
Mindenképpen érdemes rá várnod, de azért el kellene mondani neki -persze csak, ha így érzed-, hogy az elég szar neked, hogy azt mondja, hogy várjatok, de a tetteivel ez nincs összhangban: mert ha továbbra is ölelget, az meg azt jelenti, hogy többet akar egy barátságnál. Neked se lesz így jó. Akkor inkább jobb, ha szüneteltetitek pár hétig a kapcsolatotokat -tudom, ez neked is nagyon nehéz lesz-, de akkor lenne ideje átgondolni nélküled -higgadt fejjel-, hogy mit is szeretne igazán. Ha nem látjátok egymást, ő is át fogja értékelni a dolgokat és rájön -reméljük-, hogy az a jó mindkettőtöknek, ha valóban összejöttök.
2010. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nos a második felettébb értelmes volt...


én a helyedben megmondanám neki,ha akar valamit akkor lépjen,ha meg nem,akkor ne játszon veled,ha nem akar még most semmit,akkor hagyja,hagy járd az utadat,ne te legyél a tartalékcsaj...

ez esetben beaggódik úgyis,és ha akar vmit lépni fog,ha meg nem,tényleg jobb ha te is továbblépsz...

2010. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kosz a velemenyeket :)

Meg kicsit varok, aztan rakerdezem ismet

s ha nem , akkor hat tovabb lepek :)

2010. okt. 22. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerinem csak hülyít. Ha szakított a barátnőjével, mért ígérné meg, hogy egy ideig nem lesz másik barátnője? Ez hülyeség... ha egyszer szakítanak, akkor biztos volt oka, és akkor már semmi közük nincs egymáshoz. Szerintem felejtsd el ezt a srácot, és keress másikat. Persze ahogy neked jó.. ez csak az én véleményem.


16/L

2010. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
velem is majdnem ez volt. én megkérdeztem. sokkal jobb úgy együtt lenni vele h tudod h hányadán álltok.
2010. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!