Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a pasikat. Mit jelentenek egyes cselekedeteik? Esetemben az alábbi:

Figyelt kérdés

az exem semmi hajlandóságot nem mutatott arra, hogy bármilyen módon is tartsuk a kapcsolatot. akár csak "hogy vagy, én jól" szinten.


ezért már kb egy éve teljesen megszakítottam vele kapcsolatot. az összes elérhetőségét töröltem. köztök az iwiw-ről is. erre a hetekben bejelöl. nézem: "mi van?". de semmi levél mellé, hogy "bú, vagy bá".


most ezt mire véljem? tojik rá, hogy mi van velem, de azért legyek ott az ismerősei listájában? ez mire jó? én nem értem


2010. febr. 8. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sokan törölték és kell az ismerősök gyarapítása, nehogy leégjen a haverok előtt
2010. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán,mert ő tudja hog yaz iwiw nem egy verseny,és nem arról szól hogy haraxok rád letöröllek,hanem hogy az ember az ismerőseit keresi-gyűjti össze.ha mindenkit letörölnénk akire éppen haragszunk akkor mindig csak az iwiw előtt ülhetnénk,aztán mikor kibékülünk újra felvesszük?:P
2010. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

09:48


hát, lehet. :)

2010. febr. 8. 09:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha tőle kérdeznéd meg? Mennyivel egyszerűbb lenne az élet...
2010. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
minek kérdezzem meg, ha előtte nem válaszolt a leveleimre? nem látom értelmét. gondolom most se válaszolna. de bejelölni tud.
2010. febr. 8. 09:56
 6/12 Amikaa ***** válasza:
100%
Én nem igazoltam volna vissza:D Vegye be az ilyen...
2010. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én se igazoltam vissza.


én nem "gyűjtöm" az ismerősöket, úgyhogy arra nem kell. ha meg valamit szeretne, akkor így is tud írni.


csak érdekelt, hogy ti mit gondoltok a dologról, de látom, ti is tanácstalanok vagytok.


de azért köszönöm! :)

2010. febr. 8. 10:52
 8/12 Amikaa ***** válasza:
nyomj rá, h nem ismered aztán kész.
2010. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attol hogy bejelölt, szerintem nam akar még semmit.
2010. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdezed meg, akkor miért tőlünk várod a választ???

Te ismered a kölköt, mi azt se tudjuk kiről van szó! Honnan a fenéből szopjuk ki a választ?

2010. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!