Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pontosan mit jelent? Elhiggyem neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt. Múltkorában dumáltunk a volt kapcsolatokról. Feljött az egyik haverom, akivel régebben jártak... Úgy fogalmazott, hogy ő egy olyan kategóriába tartozó pasi, akinek nem lehet ellenállni... Holnap megint egy helyen leszünk buliba, a haverommal. Azt mondta, h viszont most már biztosan nem jönne vele össze. De egyszerűen nem tudok hinni neki. Mert ez a "minél jobban tagadja, annál jobban ragadja" dolgot már játszotta el velem...

Ti hogy állnátok ezek után a dolgokhoz? higgyem el neki amit mond?merjem őket otthagyni "kettesben", ha éppen dolgom lesz? vagy próbáljam kerülni azt a helyzetet?


2010. okt. 21. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, nem véletlenül van veled :)
2010. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagy ott együtt őket, máshogy nem derítheted ki, hogy mi a szitu! Ha lesz valami, szépen kidobod a csajt, és ezzel még nincs vége. Nem is fogadod vissza.

Lehet nehéz dolog, de inkább most, mint 3év múlva b@ssZon át, akkor ugrott 3 éved!

2010. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2010. okt. 21. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
hááát..nem tudom.szerintem ha alkalma lenne rá megcsalna vele:/ ebből h:"ő olyan pasi akinek nem lehet ellenállni" nagyon sok kiderül..a csajnak nagyon tetszik a pasi,szerintem is teszteld le,és ha megcsal akkor inkább szakits..
2010. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem alapból a csajnak bejön a pasi,és hát...ha bulihangulat+pia+te nem vagy ott...akkor bármi megtörténhet. De persze várd ki a végét,lehet hogy csak ő is próbára akar tenni,hogy mennyire vagy féltékeny. a lányok szoktak ilyet csinálni....de nem tudom..7 hónap alatt megvoltataok,akkor nem hiszem hogy baj lenne

21/lány

2010. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!