Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhiggyem a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem a barátomnak, hogy nem csalt meg egy 18 éves lánnyal? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátom 58 éves, és "összebarátkozott" egy akkor még 17 éves lánnyal. Azt mondta mivel a szülei alkoholisták, szeretett volna neki segíteni. Azt mondta, hogy nem történt közöttük szex, csak hízelgett a hiúságának, hogy egy ilyen kislány legyeskedik körülötte. Én is fiatalabb vagyok nála 18 évvel, de már 20 éve együtt vagyunk. A kislány viszont azt mondja, hogy igen volt közöttük szexuális kapcsolat régen, együtt voltak de már nem. Az sem volt olyan régen, hogy ő megszületett. Meg beszél nekem női fondorlatról, amivel behálózta...! Könyörgöm, 17-18 évesen milyen női fondorlatról beszélünk..??!! Szerintetek egy csak felnőttes duma, vagy kinek higgyek!?
2010. febr. 18. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Biztos megcsalt,de csinálj úgy mint ha hinnél neki.
2010. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 éve együtt vagy vele, elvárható lenne hogy a barátodnak higyj, már ha megbizhatónak ismerted meg.
2010. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
igazából ezmár ott gyanús h segíteni akart neki...egyáltalán honnan ismeri? hol ismerte meg? úgy ismered a barátod mint aki önzetlenül segít másokon?
2010. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az igazságot tényleg csak ők ketten tudják. Mind a kettőjüknek állhat érdekében hazudni. Csak hogy egy példát említsek:

- A lány hazudhat, mert szerelmes lehet a párodba, érdeke, hogy különváljatok és esetleg a helyedbe lépjen. (Ez esetben nem történt semmi.)

- A párod is hazudhat, mert lehet, hogy történt "valami", csak lehet, hogy rájött: nem éri meg kockáztatni. (Tehát ebben az esetben történhetett valami.)


És külön hozzátenném, hogy kedves Kérdező! Ne becsüld le a mai tizenéveseket! Nem kevésnek több tapasztalata van a kapcsolatok terén, mint sok felnőttnek! Tudom, ezzel a korosztállyal foglalkozom! Nem szabad őket lebecsülni!


Én azt mondom: itt egy szemtől szemben való beszélgetés segíthet a párod, a lány és közted. Itt jól láthatod, hogy ki aki, akinél kilóg a "lóláb".

2010. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem tuti megcsalt.

Most nem azért de ha én ennyi idős lennék és lenne egy ilyen 18 éves akivel megtehetem... még csak meg se rebbenék, úgy cerkára rántanám mint annak a rendje... miért mert ember vagyok és azon belül is férfi, ennek ennyire egyszerű a magyarázata... aki ezt nem ismeri el az egyszerűen hazudik.

2010. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy 18 év körüli már nem kisgyerek. Vannak, akik ebben a korban mennek férjhez.
2010. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ott kezdődik, hogy honnan ismerik egymást, és mégis milyen segítséget akart adni a pasasod a kislánynak? :) Pláne ha ilyen kis hülye p. a csaj. mert a "női fondorlat" meg hasonló szövegből nem egy kedves, segítségre szoruló lány képe jön le. Szóval én azt hiszem hamarral befejezném ezzel a kéjenccel a dolgot.
2010. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
11 : 05 - ne mondd. akkor a nők fogadjak el, h a pasijuk ugyis meg fogja csalni? akkor ne szamitsatok meleg kajara, tiszta ruhara, stb. mert nem erdemlitek meg. nektek csak erre vagyunk jok, szexre meg a k.rvak. szanlmasak vagytok. :S
2010. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy reagáltatok a felvetésemre! A másodiknak külön köszönöm, azt hiszem igaza van, megbízom a barátomban, hiszen tényleg szeretjük egymást. Az utolsónak is köszönöm, igaza van, elhiszem a kedvesemnek, hogy nem használta ki a felkínálkozó lehetőséget, mert engem szeret!
2010. febr. 19. 08:18
 10/13 anonim ***** válasza:

A te párod az, aki egy altatásból felébredve a volt feleségének a nevét mormolta?

S képbe jött egy 18 éves szerető szerűség, ami igazábból nem is volt több?

Ha te vagy az, akkor nem bízol a párodba.Ha nem a volt feleségére akkor a 18 éves lányra vagy féltékeny?

2010. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!