Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhiggyem a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem a barátomnak, hogy nem csalt meg egy 18 éves lánnyal? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátom 58 éves, és "összebarátkozott" egy akkor még 17 éves lánnyal. Azt mondta mivel a szülei alkoholisták, szeretett volna neki segíteni. Azt mondta, hogy nem történt közöttük szex, csak hízelgett a hiúságának, hogy egy ilyen kislány legyeskedik körülötte. Én is fiatalabb vagyok nála 18 évvel, de már 20 éve együtt vagyunk. A kislány viszont azt mondja, hogy igen volt közöttük szexuális kapcsolat régen, együtt voltak de már nem. Az sem volt olyan régen, hogy ő megszületett. Meg beszél nekem női fondorlatról, amivel behálózta...! Könyörgöm, 17-18 évesen milyen női fondorlatról beszélünk..??!! Szerintetek egy csak felnőttes duma, vagy kinek higgyek!?
2010. febr. 18. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Van rá sansz,hogy a kislány igazat mondott. Ne becsüld le a mai lányokat!

És egy paliban se bízz meg soha 100%-osan.

A lánynak mi oka lenne hazudni?

Sajnálom...


20L

2010. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

szar ügy. Az is gáz, hogy hagyta, hogy legyeskedjen körülötte, azaz minimális szinten érdekelte a dolog, és itt nincsenek átmenetek, nem mondom, hogy megtette, de megtette.

Az a gond, hogy az ilyen ürgék épp az alkoholista szülők gyerekeit keresik meg, mert az a könnyű préda. Kérd meg a kislányt, hogy hívja fel amikor otthon vagy, de másik szobában és közben tegyen egy másik telefont is oda, amivel meg veled beszél. Tuti kiderül abból ahogy beszél. Kezdje azzal, hogy bocsánatot kér hogy bemártotta és megbánta. Ha a kislány nem megy bele akkor ő hazudik, ha a csávó leordítja, hogy hogy meri fölhívni amikor otthon vagy.. nosh

Ne hagyd ennyiben

2010. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor én 16 éves voltam, lefeküdtem egy 54 éves férfival...

Szóval tudja fene... A női fondorlat meg annyi volt, hogy fiatal voltam, és szűz. Mondjuk ő nagyon sokat segített mindig is fiatalnak, és öregnek, rögtön féltékeny is lettem egy velem egyidős lányra, de nem tartott sokáig, megtudtam, hogy a lány őrülten szerelmes egy 20 éves fiúba..

Azóta is (4 éve) együtt vagyunk, nem érzem úgy hogy okom lenne féltékenykedni,(előttem 10 éve nem volt senkije, és fiatal lányokkal pláne nem próbálkozott!) de ez intő példa a jövőre nézve...

2011. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!