Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a barátommal és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátommal és a barátnőmmel ittunk egy kicsit. Felmerült a téma, hogy 3-as parti. Elhiggyem, hogy szeret? Lent

Figyelt kérdés
Beittunk és felhoztam, hogy vetközzünk és aztán partizzunk 3-an. Ezt azért csináltam, mert ittunk és egy úgymond teszt. 6 hónapja vagyunk együtt. Azt hittem, hogy szeret és ezt nem tudja úgy se megtenni. Ha nem teszi meg, akkor tényleg szeret. De megtette. Vagyis nem szeret. Ő most az bizonygatja, hogy megbánta és, hogy csak én kellek és szeret. Vélemények?
2010. ápr. 18. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
talán nem kéne összevissza tesztelni a barátodat, aztán akkor talán szeretne is...
2010. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, ha szeretne , akkor nem tette volna meg!!!!!!!!!!!Ez a lényeg nekem
2010. ápr. 18. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincsen Ló jó a SZAMÁR is
2010. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt túl szép teszt. Sőt mondhatnám úgy is hogy jó nagy hülyeséget csináltál. A pasik legtöbbjének az álma, hogy két nővel legyen egyszerre, te ezt tálcán kínáltad neki, még jó hogy élt vele. Nem neki kell bocsánatot kérnie, hanem neked elgondolkodnod azon, hogy miért vagy ilyen bizalmatlan. Ne őt büntesd, hanem edd a levesedet amit megfőztél... Mi ebből a tanulság? Legközelebb nem kell hülyeségeket beszélni, és nem lenne semmi baj.
2010. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát ez g3ci gyerekes

énis simán belementem volna

17/f

2010. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ebbe mindenki belemt volna, pláne ha a barátnője tálcán kínálja a lehetőséget. nagyon gyerekes dolog volt, és még őt akarod érte büntetni? sztem ne csinálj többet ijen teszteket, ha azt akarod h veled maradjon, mert így magátol fog elmenni. 18/f
2010. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bármelyik pasi bevenné... ugyhogy ilyen téren ez a teszt (amit valamelyik frenetikus lánymagazinban olvashattál) bukó.. akkor inkább legyél leszbi.. érted?
2010. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de a gondolkodásodból ítélve elég "gyerekes" lehetsz.

Így "nem szép dolog" tesztelni a párodat, attól még ugyanúgy szeret szerintem és elvileg Te voltál az aki "feldobta" ezt az ötletet! (Szerintem majdnem minden pasi élt volna ezzel a helyzettel.)

27/L

2010. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy a pasid összeteheti a kezét, hogy ez az élmény megadatott, és ha túl tudsz rajta lépni, akkor ne beszéljetek róla.
2010. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!