Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik ilyen furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furán a barátom? Nem is szeret?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt,ő szedett fel úgymond.Suliban minden szünetben együtt vagyunk,de mostanában olyan fura.Szinte hozzám sem ér,csak beszélgetünk vagy kínos csendben állunk egyás mellett,unott fejeket vág néha,nem csókol meg stb...Más szerelmes párokon meg látszik h járnak rajtunk semmi.

Észrevettem h egy bizonyos csajt szokott nézni,reggelente is amikor bejön a suliba végig nézi,de állandóan.Pedig az a csaj nem is annyira szép.Ezt már a kapcs. elején is észrevettem de nem törődtem vele.

Azt hozzáteszem nem egy visszafogott srácról van szó,tehát ezért nem értem a viselkedését.Biztos nem azért iylen mert szégyenlős.:S

mindketten 18 évesek vagyunk


2010. okt. 21. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig lehet h ő egyszerüen ilyen.Nem is a suliba való ez a nyaljuk faljuk egymást.Az hogy néz egy bizonyos csajt még nem kell a legrosszabbra gondolni.Ha emg nem is szép akk no para,lehet azé nézi mer oly randa :P
2010. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szakítás szaga van a dolognak.szerintem nem meri ki mondani h vége,és azt várja h te mond. de nem biztos,lehet más oka is.pl.- szeretne valahogy közelíteni csak nem mer.de kérdezd meg tőle,mert ha tényleg igazam van és szakitani akar,akkor ha rákérdezel rögtön észre fogod venni rajta,hogy miujság.
2010. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!