Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemértem mivan. Létezhet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemértem mivan. Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

kezdjük az elejéén egy picit hosszadalmas lesz de aki ténylegtényleg segíteni szeretne az olvassa végig.*-* van egy barátnőm..nagyon szeretem mert megértő,aranyos,és igazi barátnő nagyon szeretjük egymást mondhatni hogy a legjobb és mindent elmondunk egymásnak.Ám van egy srác és igen,mindkettőnknek tetszik..és hát igen ott a baj hogy ők ketten régen jártak,szerintem nem mult el az érzelem vagy nemtudom de a barátnőmnek még mindig tetszik.:/

persze a suliban a jelek a fiu részéről felém megvannak..kézenfogva sétálunk délutánonként,ölelgetjük egymást,becézgetjük egymást ésés szeretem*-*

de a barátnőm már nem a suliba jár,és amikor visszajön a suliba..akkor ugye 4esben szoktunk lenni..mi ketten meg a fiu egyik haverja..és hát egy kicsit kellemetlen,hogy midnkettőnknek tetszik,ottvagyunk midnketten és tulajdonképpen egymás 'ellenfelei' lettünk.:/ msn-n is az a helyzet hogy folyamatosan így szeretlek ugy szeretlek [nemtudom hgy komoly e :/] aztán pl. ma meg tök flegmán beszélt..rám se írt pedig mindig rámszokott,és hát nembeszéltünk annyit mint máskor.:/ a fiu meg nemakar választani vagyis nemhajlandó egyikünket sem megkérdezi..vagy csak szimplán rávezetni a lényegre.:/

és mondhatni hogy a bnőmnek előnye van hogy régebben jártak..és szakítás után isvolt nekik egy-egy csók és ez engem nagyon zavart..vagyis csak féltékeny voltam.:/

és hát tulajdonképpen a barátnőmmel harcolunk a fiuért..és ez szerintem tönkreteheti a barátságunkat.:/

mi a véleményetek erről az egészről?:/


2010. okt. 20. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
"Ez a kérdés túl hosszú, vagy csak én nem fogom fel!"
2010. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
W@zz ha nem látom a cukorka nevedet, fel nem fogom, hogy nő...akarom mondani lány vagy. Harcoljatok! És akkor mi van? vagy akinek több esze van, az keres mást. Ez is egy megoldás.
2010. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iszapbirkózás. Hadd szóljon!
2010. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő is szereti, meg te is szereted, akkor persze hogy tönkreteheti a barátságot. Ülj le ezt megbeszélni a barátnőddel, aztán ha úgy van, gondold át, a srác vagy a barátnő-e a fontosabb.
2010. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agysejtjeim fele elhalt.
2010. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!