Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még soha sem volt barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha sem volt barátom. Tudom gáz vagyok, de hogyan "szépítsem" a dolgot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és még soha sem volt barátom. Amúgyis nagyon zavar már, és nagyon szeretnék már valakit, de mivel nem járok el itthonról így elég nehézkes. A chatelés meg nem érdekel. Tegnap az egyik rokonom (szokás szerint, mert minden találkozáskor ezt csinálja) rákérdezett, hogy mi a helyzet a pasikkal...Mintha legalább nem tudná hogy nincs senkim.

Erre megkérdezi, hogy "soha nem is volt?" Én meg kénytelen voltam azt mondani, hogy nem, mert hát most hazudjak...? De annyira égő volt, mert ugye ebből következik hogy soha nem is csókolóztam + szűz is vagyok ennyi idős fejjel...


2010. okt. 20. 19:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 11:12


Mindig van, akivel jól érezd magad! Minden 5. 8. tizenakárhányadik csaj olyan akivel jól éreznéd magad, és ha csak megdughatod őket akkor is jól érzed magad, mert a szex isteni jó dolog! Ha egy csajjal ott tart a szimpátiád hogy hajlandó dugni veled, akkor az már egy nagyon különleges és csodás este ígéretét adja! Én pedig a sok szex és a sok finom punci kihagyását siratom! Az igazit ráérsz megtalálni később is, de az a bizsergés amit egy ilyen csajozás alkalmával érzel, majd a szex adta földöntúli öröm, egy stabil kapcsolatban egyáltalán nem örök életű! A csajozgatós korszakban viszont szinte az!


Ezt nem lehet a ti idealista sablonerkölcsös fejetekkel megérteni! Minderre viszont rá fogtok jönni, de csakis akkor amikor már késő lesz!

2010. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Ja. Attól függ, kinek, mire van szüksége. Ha te így érzed, akkor neked nyilván tényleg sok siratni valód van.
2010. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Igen, relatív ez, hogy mit lehet siratni és mit nem. Pl. itt ülök a munkahelyemen és helyette dughatnám Pamela Andersont is...
2010. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember libidója hatalmas és olyan mint egy atomvihar egy lezárt gömbben. El tudod zárni az elképzeléseiddel, de ha szabadjára engednéd, akkor az egy hatalémas élmény lenne. Ettől persze sokan félnek, és mások rosszallásától tartva azt mondják, hogy szerelmet akarok és társat, pedig egy féktelen szexualitástól fűtött titkos élet is valószínűleg nagyon vonzó lenne. Ez gyakran ki is bukik, amikor párévnyi boldog családi élet után nyugtalanná válik a lelkük. És ha így van akkor jönnek az ilyen kérdések ezen az oldalon, hogy miért fantáziálok idegen férfiakról, és vad fékltelen szexről, amikor szeretem a páromat boldog vagyok... bla bla bla.


A vágyakat el lehet folytani és férre is lehet magyarázni, de attól azok még nem múlnak el és nem is halnak ki.

2010. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm annak a lánynak, akiek a szívébe így beloptam magam, hogy ilyen kedvesen írt rólam. Igazán jólesett, főleg azután, hogy a sajátos gondolkodásmódom (eléggé kilógok a mai fiatalok sorából:D) miatt elég sok negatív kritikát kapok (többek között ezen az oldalon).

Még egyszer köszönöm, a Kérdezőnek pedig remélem segítettem.

2010. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!