Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még soha sem volt barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha sem volt barátom. Tudom gáz vagyok, de hogyan "szépítsem" a dolgot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és még soha sem volt barátom. Amúgyis nagyon zavar már, és nagyon szeretnék már valakit, de mivel nem járok el itthonról így elég nehézkes. A chatelés meg nem érdekel. Tegnap az egyik rokonom (szokás szerint, mert minden találkozáskor ezt csinálja) rákérdezett, hogy mi a helyzet a pasikkal...Mintha legalább nem tudná hogy nincs senkim.

Erre megkérdezi, hogy "soha nem is volt?" Én meg kénytelen voltam azt mondani, hogy nem, mert hát most hazudjak...? De annyira égő volt, mert ugye ebből következik hogy soha nem is csókolóztam + szűz is vagyok ennyi idős fejjel...


2010. okt. 20. 19:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ilyen lányt kerestem. Vagy alig lehet találni, vagy tényleg otthon ülnek, mint te és sajnos nem találkozom hasonlókkal.

Ha megnézed, azért ülsz otthon, mert melyik az a normális hely ,ahova eljárna az ember? Nincs.

Marad a közvetlen környezet és a barátok, akik majd összehoznak valakivel. Ha ilyen sincs, akkor nehéz lesz szerelmesnek lenni. Szerelem nélkül meg jobb, ha érintetlen maradsz. Mindek a csók és érintés olyantól akit nem kedvelnél. Inkább én sem csókolózok egy WC-s nénivel, csak azért mert eddig nem próbáltam, úgyhogy nyugi, ha nem várod majd eljön a FÉRFI...


29F

2010. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
tök jó vaagy! de télleg! osztálytársam 13 éves nem szűz volt már 20 pasija (de téll!!) drogozott ivott... tök normális vagy! :D lesz szép családod gyerekeid! ha nem rágódsz annyit rajta sokkal jobb lesz és egyszer csak azon kapod magad hogy tadam terhes vagy. és szép családod lesz. :D
2010. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

őő annyit szeretnék hozzáfűzni h ha nem teszel ellene akk nem fog változni semmi :( tapasztalat

(butaságnak tartom h majd jön a nagy őő) h jönne ha nem is tud rólad?


22f egyedülálló/szűz

2010. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:

én 18 vagyok fiú már volt sok barátnőm .

bp-n 8-kerben lakom itt pedig a szűz lány ritka kb 10 éves korukig bírják a lányok :S

én már 2 hónapja nem járok senkivel ezaz utolsó kapcsolatom ugy betett :S

De az lehet a baj h cigány származású volt a legtöbb barátnőm(ÉN NEM VAGYOK AZ)

Sajnos az én környékemen nem igazán lehet találni normális lány inkább hagyom:S majd ha találok valaki normálisat akk azt meg tartom.

neked azt ajánlom h csinálj olyan dolgot ami önbizalmat ad.

ha nagy az önbizalmad ilyen dolgok meg se kottyanak már több embernek segitettem régen énis ilyesmi dololggal küztködtem de olyan szinten le gyürtem h tudok nagyon jó tanácsokat adni ha gondolod tudok pár tanácsot adni írj privit és vissza írok nem akarok az a fél világgal tudatni az emailom.

2010. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező én pont olyan vagyok mint te csak 21 éves fiú.Jó tudni, hogy vannak sorstársak, kitartás!
2010. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek,zavaró lehet persze, tőlem is kérdezgetik mindig, hogy van-e barátnőm, de én már 25 leszek, és nekem sem volt túl sok barátnőm, meg ők is már nagyon régen.Biztos akad azért néhány barátod, menj el velük kicsit szórakozni, moziba színházba vagy valami koncertre, hátha összefutsz egy fiúval. Meg tudok egy jó kis könyvbemutatót, esetleg eljöhetnél, ha nem laksz messze :-)
2010. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
58%

10-20 19:10


Na ja mert te az a lelkileg sekélyes fajta vagy aki egy nő értékét a használtsága alapján ítéli meg!.... Pffff..... :S



10-20 20:11

"Szerelem nélkül meg jobb, ha érintetlen maradsz." Maradjál te az!!! Ezt a szegény lányt meg hagyd a hülyeségeiddel! Ő legalább tudja hogy mire van szüksége!

2010. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
66%

Ezen nincs mit szépíteni! Sok 18-22 évesen szűz ember, csak azért bátorít mert ők is ugyanolyan gyávák, és képtelenek ismerkedni, pedig szivesen megtennék már!


Amúgy a szüzesség nem ciki, csak borzalmasan unalmas és idegesítő. Persze nem mások miatt, hanem azért mert már naygon akarsz egy párt akivel ágybabújhatsz.


A szexre és a párkapcsolatra már simán készen állsz -mármint arra hogy elkezdd-, de nem jutsz el odáig! Ez nagy baj, mert az emberi kapcsolatokban is nagy gát ez.


Át kéne értékelned ezt az egészet. A szex csodálatos dolog, de olyan természetes minthogy a nap fölkel. És persze nagyjából annyi a jelentősége. Neked ez jelentéktelennek hangzik, de ha egyszer a nap nem kel föl... :)


Szóval, ne vedd ezt az egészet olyan komolyan!

A legjobb ismerkedős hely egy társkereső oldal. A love.hu talán jó is lesz. Beszélgetsz, és megszokod hogy nem feszélyez ha szex kerül szóba. Sok tahó is meg fog találni, de lesznek normálisak is.


Ha érdekel mesélhetek pár dolgot. Írj privit! Én 24 voltam amikor elveszítettem, és egy nagy marha voltam! Az elvesztegetett éveimet senki sem adhatja vissza! :(((


Ha mai fejjel visszamehetnék a gimibe... tele lenne a naptáram csajokkal és dátumokkal.

2010. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nna, hát itt vannak szintén visszahúzódóak kb. hasonló életkorral, nincs mese ismerkedjetek egymással. hajrá.
2010. okt. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el hehuhohzo válaszát még milliószor!!! Ez a srác egy isten! Komolyan mondom! Én egy 22/L vagyok, aki semmibe sem nézi a mai tiniket... És ezt full őszintén mondom! De örülök, hogy van még olyan ember, aki (ebben az esetben) 18 éves, és jó a gondolkodása! :) (Halkan jegyzem meg hehuhohzo-nak, hogy szeretve van részemről! :))
2010. okt. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!