Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még soha sem volt barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha sem volt barátom. Tudom gáz vagyok, de hogyan "szépítsem" a dolgot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és még soha sem volt barátom. Amúgyis nagyon zavar már, és nagyon szeretnék már valakit, de mivel nem járok el itthonról így elég nehézkes. A chatelés meg nem érdekel. Tegnap az egyik rokonom (szokás szerint, mert minden találkozáskor ezt csinálja) rákérdezett, hogy mi a helyzet a pasikkal...Mintha legalább nem tudná hogy nincs senkim.

Erre megkérdezi, hogy "soha nem is volt?" Én meg kénytelen voltam azt mondani, hogy nem, mert hát most hazudjak...? De annyira égő volt, mert ugye ebből következik hogy soha nem is csókolóztam + szűz is vagyok ennyi idős fejjel...


2010. okt. 20. 19:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Megoldas: az itt irogato maganyos szuzek ismerkedjenek meg es maris vege a problemanak.
2010. okt. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Kinek mi köze hozzá? Mindenkinek a magánügye..remélem megnyugodtál, ahogy olvastad a válaszokat. Nincs vele semmi gond. Én is szűz vagyok, büszke vagyok rá, és úgy vagyok vele, hogy ha 30 évesen, akkor 30 évesen teszem meg először..Nem tartozol senkinek magyarázattal...a rosszindulatú kíváncsiskodókkal meg ne foglalkozz:)

Nekem is 18 évesen volt először barát, de nem azért, mert nem lett volna ki, jöttek "dögivel" a jelentkezők. Most 19 vagyok, és most találtam először (!!!!) rendes pasit, aki komolyan vesz, és nem csak azt akarja. Téged is nagyon meg fog becsülni az a srác, aki az első lesz:) Büszke lehet rád a mai világban. Az hogy nem volt még barát, messze nem azt jelenti, hogy lenne valami gikszer veled..nehéz megfelelő párt találni:( De megfogod:)

Csak ne így gondolj erre az egészre hogy gáz, meg biztos valami baj van veled...legyél kiegyensúlyozott. Tudom hogy zavar de járt el otthonról és légy nyitott! A 4 fal között nem talizol snekivel:)

19/l

2010. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is. Lassan 23 vagyok, és szűz (bár ez már annyira nem is érdekel). Igaz, nekem kisebb ismeretségeim, rövidebb kapcsolatféleségeim voltak már, de amolyan igazi még nem. És mindig ezt kérdezik. Fogalmam sincs, mit lehet rá mondani.


Én már unom. Valószínűleg legközelebb már ekrek perec megmondom, hogy mindenki a saját maga dolgával törődjön. (mert eléggé szekíroznak ám: "22 évesen szerintem nem lehet párkapcsolat nélkül élni", "ha nem lesz gyereked, nagyon üres lesz az életed.)


Kérdező, szerintem az ilyenekkel próbálj meg te sem törődni. Még nem vagy lekésve semmiről. 21 vagy, nem 31, és nem 41.

2010. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

tegnap 12:25


Észre sem veszed és 31 majd 41 leszel, és rájössz hogy mennyi minden maradt ki!

Nem a szüzesség, a gáz, hanem az, hogy akarnád, de a társasági, emberi kapcsolatteremtési képességed, olyan kezdetleges, hogy nem megy!


Melyik huszonéves, ne szeretne párt, vagy partnert?!! Mindegyik vágyik rá! Ki ilyenre, ki olyanra, de mindenkinek kell valamilyen. Akko' mé' nincs még nekik???!!!! Hát pont azért, mert bénáznak és hitegetik önmagukat, hogy ez így normális, és hogy sokan vannak mások is így!


Ez nem olyan dolog, amit el lehet magyarázni, hogy kell, és nem is olyan amit neten keresztül meg lehetne tanítani! Ehhez az kell hogy fölemeljétek a seg.geteket az x-box, a net, meg a tv elől és kimenjetek emberek közé, és nyitottan érdeklődve kéne próbálkozni. Kezdetnek elég pár szó a közértben, vagy az uszodában másokhoz. Aztán majd jön a többi. A zavarodott, ember aki idegennek érzi magát az ilyen szituációkban az leblokkol. Meg kéne változtatni a gondolkodásotokat, a szexről az emberekről és az életről, pozitív irányba! Fel kéne nőjetek a korotokhoz!


Addig viszont sírjatok és nyugtatgassátok egymást, hogy ez így van jól!

Tudom miről beszélek, mert sok évet elvesztegettem a korábbi, tiétekhez hasonló hozzáállásom miatt!!!

2010. okt. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

ma 00:38


Mindenki magából indul ki. Szóval a te társasági, emberi kapcsolatteremtési képességeid, olyan kezdetlegesek voltak, hogy te is elvesztegetedd az életed. zavarodott voltál, idegennek érzezted magad, a szituációkban leblokkoltál...

Örülök, hogy már változtattál ezen. De akik itt írnak, róluk nem lehet előítéleted. Ők tudják mi a jó nekik. A fiúknak és lányoknak is rossz a mostani helyzetük. Sok lány lóvés srácot is akar, szerelemből nem lehet megélni. Magasak az elvárások is.

2010. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Ma 00:38.


Én vagyok a lassan 23 éves szűz. Lehet, hogy kicsit félre értettél. Én nem akarok arra buzdítani senkit, hogy nyugodjon bele, hogy nincsen párja, és arra se, hogy ez egy teljesen jó állapot. Igazad van, mindenki szeretne párt.


Arra gondoltam, hogy mindezek ellenére a kérdezőnek még nincs oka az elkeseredésre, mert még bőven van ideje, és lehet, hogy épp fél év múlva talál magának valakit. Van olyan is, aki egyszerűen sokáig nem a megfelelő emberekkel fut össze.


Vagy vegyünk engem. Az igaz, hogy visszahúzódó vagyok, és nem is igénylem különösebben a társasági életet. De ez nem jelenti azt, hogy nem szólok senkihez, és bármi baj lenne a kapcsolatteremtési készségemmel. Kinyitom a számat a boltban, a könyvtárban, és beszélgetek az emberekkel a buszmegállóban, a buszon. Többször volt már, hogy buszon kezdtek ismerkedni velem fiúk. Nem érzem úgy, hogy meg lettem volna fagyva, ha randik, és szám csere lett a vége.


Viszont az, hogy hozzád illő párt találjál, már szerencse kérdése is. Van, akinek 22-23 éves koráig nincsen ilyen szerencséje. Jó, persze: szexelni lehet rövidebb kapcsolatokban is, vagy akár futó ismeretségben. Ami nekem a legjobban hiányzik, a szex egy olyan párral, akivel tényleg érdemes együtt lennem, mert egymáshoz valók vagyunk, és vannak értékek a kapcsolatunkban. Ahhoz pedig, hogy hozzád valót találj, sokszor kell szerencse is.


És az, hogy valakinek éppen nincs, vagy sokáig nem volt párja, nem jelenti azt, hogy antiszociuális, szociális fóbiás, kapcsolatteremtő nulla, meg a hasonlók, amik olyan divatos jelzők a felületes ítélkezésben.

2010. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Még annyit szeretnék hozzátenni neked, hogy nem kell ám mindig a kezdetleges kapcsolatteremtési készségre gondolni.


Vegyük azt, hogy van egy teljesen átlagos lány. Ha egy tök átlagos kinézetű lány kedves, de nem igényli a nagy társasági életet, és csak az utcán, boltban, buszon fordul meg jó részt, akkor eleve nehezebb dolga van.


Mert az ilyen helyeken a tök átlagos lányokhoz jóval ritkábban mennek ám oda ilyen szitukban ismerkedni, mint az igazán szép lányokhoz.


Nem kell arra gondolni egyből, hogy valaki "lefagy" egy szituációban, vagy nem beszélne. Az is könnyen lehet, hogy nem is kerül olyan helyzetbe, hogy a másik nem megszólítsa, és ismerkedni akarjon vele.


Ezzel sokáig én magam is így voltam. Egyszer-egyszer azért megismerkedtem fiúkkal buszon, de azokból nem lett hosszabb kapcsolat, mert nem illettünk össze. Ismeretségi körömben fiúk nincsenek. időnként elmentem ugyan moziba, kávézóba, hasonló helyekre, de ott nem talált ránk senki. Bulizni, koncertekre jártam néha. Ott pedig az olyan alakok találtak meg, akik mindenkire egyből rámásznának, és mindenkit taperolnak. Olyanokra meg nincsen szükségem.

Utána jött a társkereső. Találkoztam is sok emberrel. Viszont ott is szerencse kell, hogy ne csak normális embert fogj ki (mert olyanok is vannak:), csak kevesen), hanem olyat is, aki normális is, meg kölcsönösen tetszetek is egymásnak.


Szóval az ilyen helyzetekben sokszor szerencse is kell az ismerkedéshez, és annak, aki teljesen átlagosan néz ki, eleve nehezebb dolga van.

2010. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy ez így jó és hogy ez a jó nekem. Azt gondoltam hogy bőven van még időm, de sokat elvesztegettem ez a lényeg!!! Kár szépíteni a dolgot, csak akkor jössz rá milyen béna is voltál amikor végre összejön egy csaj, de akkor meg már bánkódni fogsz azon hogy mennyi évet kihagytál!! Ez nem előítélet, ez így működik.
2010. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem 06:39, hogy miért bánkódsz elvesztegetett évek miatt, ha nem volt olyan akivel jól érezted volna magad? Lányokkal ismerkedtem, de ha nem kedveled meg őket, akkor miért kell csak úgy megdugni? Azt, hogy nem jöttem össze velük soha nem fogom megbánni...

Amúgy a 12:13 és 12:32 nagyon jó, ez a való világ.

2010. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
irj privit és dumálunk fiú vagyok
2010. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!