Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még soha sem volt barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha sem volt barátom. Tudom gáz vagyok, de hogyan "szépítsem" a dolgot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és még soha sem volt barátom. Amúgyis nagyon zavar már, és nagyon szeretnék már valakit, de mivel nem járok el itthonról így elég nehézkes. A chatelés meg nem érdekel. Tegnap az egyik rokonom (szokás szerint, mert minden találkozáskor ezt csinálja) rákérdezett, hogy mi a helyzet a pasikkal...Mintha legalább nem tudná hogy nincs senkim.

Erre megkérdezi, hogy "soha nem is volt?" Én meg kénytelen voltam azt mondani, hogy nem, mert hát most hazudjak...? De annyira égő volt, mert ugye ebből következik hogy soha nem is csókolóztam + szűz is vagyok ennyi idős fejjel...


2010. okt. 20. 19:01
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Mit kellett volna mondanom? Tényleg olyan nyominak érzem magam, mert az ő unokahúga már nem tudom hány pasival volt együtt, 1 el is jegyezte, nekem meg semmi...
2010. okt. 20. 19:03
 2/35 Moszuke ***** válasza:
100%
és ez most valami szégyellni való dolog vagy mi?:O
2010. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hát én annak tartom, mert ebből az jön le hogy valami defektem van....Pedig azon kívül, hogy visszahúzódó vagyok, nincs semmi :D
2010. okt. 20. 19:04
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok ezzel =S


18/L

2010. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Én kifejezetten vonzónak találnám ezt! S biztosan nem vagyok egyedül! Szerintem inkább az a zavaró, ha egy nőnek sok kapcsolata volt! Szóval nem vagy gáz. S ne szépítsd a dolgot! Vállad fel bátran! Ne tagadd meg önmagad, ne hazudj!
2010. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az az égő, hogy ezen rágódsz. Én 20 éves fiú vagyok, de ugyanabban a cipőben járok amiben Te is. Se barátnő, se csók se semmi. Úgy vagyok vele, hogy akinek nem tetszik...Szóval fel a fejjel! ;)
2010. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. 18/F

Mit dolgozol, hogy nem jársz sehova?

2010. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem tudod szépíteni.Átlátnak a szitán,nem most jöttek le a falvédőről.Gyerekeket,munkatársakat,ismerősöket,idegeneket becsaphatsz,de rokonokat nem.Esetleg ha távoli,de a szüleid tudják mi a helyzet,és bármikor kikérdezhetőek.
2010. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Hát az ciki, ha 13 évesen már terhes, meg egyebek. De te teljesen normális vagy, nyugi. Mindenképpen eljön az igazi.
2010. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj rám!

Nézz körül egy kicsit a világban! Nézz körül a 12-13 évesek közt! 10, de inkább sok éve még azt találtad, hogy ártatlanul játszadoztak és ma? Ma már a 13 éves kislányok is "kapcsolatokról" meg "pasikról" (ezen azért el szoktam röhögni magam) meg "exekről" beszélnek. Meg mást is csinálnak... A középsuliban még rosszabb. Mindenki nyilvánosan nyalja-falja egymást, a nemi különbségek elvesztek, a fiúk csőgatyáznak, hajat vasalnak, gyantáznak, rikító rózsaszínben járnak, a lányok meg úgy értelmezik az egyenjogúságot, hogy isznak és ugyanolyan rondán káromkodnak, mint a fiúk. Ja, és sokan sportot űznek abból, hogy lefeküdnek mindenkivel (nálam az tette be a kaput, mikor utánanéztem ennek a "K*rvák és kamionosok" nevű, igen színvonalas rendezvénynek.

Na és onnan felfelé meg sokan nem találják a helyüket, mindenki boldogtalan, dívik a "szingliség" (de utálom leírni), az emberek a "celebeket" nézik, cenzúra nincs gyakorlatilag, a legújabb káromkodásokat már a Tv-ből lehet elcsenni. Az embereknek nincs idejük a gyerekekre, mindenkit a gép meg a TV nevel, a gyerekek nagy része idegbeteg, mindenben az erőszakot és később a szexet keresi, mindenki válik, ezt látják a gyerekek és kezdődik a kör elölről.


Na most tedd fel magadnak a kérdést: ki a normális? A világ, vagy én?


Szerintem vannak helyzetek, amikor a világ a hülye. Én már egy jó ideje ebben a "vagy mindenki hülyült meg, vagy én"-állapotban vagyok. És jobb, ha tudod, hogy sokan azért kezdik ilyen korán ezt az egészet, mert sehonnan nem kapnak törődést, és hagyják, hogy az egész személyiségük eltorzuljon, hogy valakinek odadobhassák magukat.


Vigyázz magadra és hajrá!


egy 18 éves fiú, aki még szűz és nem csókolózott:D

2010. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!