Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért futamodott meg a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért futamodott meg a volt párom a cél előtt?

Figyelt kérdés

A volt párom haverjaival szilveszterezett, és majd nem becsajozott, de még sem tette.


Megkérdeztem tőle miért?

Azt válaszolta hogy gyáva voltam, majd egyszer valamikor talán.


Azt sem tudom miért mondta el, hogy majd nem becsajozott, hisz úgy gondolom nem tartozik rám és én konkrétan nem is kérdeztem rá, csak annyit hogy milyen volt a buli.


Ő volt a szakító fél és 2 évig voltunk együtt.

De az elmúlt 1 hónap alatt amióta nem vagyunk együtt, volt hogy közeledett hozzám, mert a karácsonyt együtt töltöttük.


Néha úgy érzem ezek valami jelek, igaz Ő nem egy bátor ember, és nem is egy csajozos.


Én úgy gondolom hogy Ő még nincs túl rajtam, és nem kész egy új kapcsolatra.


Nagyon szeretem és vissza akarom kapni és néha úgy érzem van is rá lehetőségem.

Csak inkább a gond az, hogy Ő ezt magának szerintem nem kékpes beismerni azokat a tudattalatti dolgokat, hogy igen is Ő is érez irántam.


Ma lehet hogy találkozunk ezt is Ő kezdeményezte.

Elhivott vásárolni, és azt mondta nem siet és üljünk majd be valahova beszélgetni.

A beszélgetésre én is készülök, mint írtam vissza akarom kapni, de erőltetni sem akarok semmit.


Szerintetek mire számítsak, és miért futamodott meg szilveszterkor?


2009. jan. 3. 08:14
 1/2 anonim válasza:
hát a leírtaid alapján szerintem is vissza akar szerezni ! és szerintem azért futamodott meg szilveszterkor mert rájött hogy téged szeret és nem kell neki más !! Másban nincs meg az ami benned meg van :) csak mint te is írtad ő nem egy bátor ember ő így közeledik hozzád újra!! sok szerencséd neked :)
2009. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. hozzászoló:


Nem tudom mennyire igaz hogy Ő vissza akar szerezni, hisz Ő szakított, nem úgy érzett már irántam, aztán ebbe az 1 hónapba még is történtek dolgok, főleg karácsonykor amit nem igazán lehet félre értelmezni, akkor úgyan beszéltünk, de úgy vettem észre inkább össze van zavarodva.

Akarná is folytatni, de fél is.


Most a szilveszter, hogy nem jött össze a csajjal, valahol egy jó érzés, vehetném jelnek, csak az a baj hogy nem merem annak venni, nem merek ebből reménykedni.

És nem nagyon érzem hogy Ő így akarna visszatáncolni, bár lehet hogy igazad van.

Igazából azt sem tudom miért mondta el és miért mutatott képeket ahol le van fényképezve egy csajjal.

Valahol úgy érzem hogy Ő a reakciómra volt kiváncsi, hogy nem e vagyok féltékeny, de nem voltam az.


Tényleg nem tudom mire jött rá, azt nem igazán lehetne mondani hogy friss a dolog, mert még is Ő szakított, de ezzel nem is azt akarom mondani, hogy neki könnyebb volna, mert tudom, látom és érzem hogy nem az.

Mikor együtt voltunk karácsonykor nem tudott ellenem állni.


Ma találkozunk, elhivott vásárolni, utána beülünk valahova ha minden igaz, és remélem sor került egy újabb nagy beszélgetésre.

Kiharcolni semmit nem akarok, mert erőltettni semmit nem lehet, de titkolni sem.

2009. jan. 3. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!