Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ilyen esetben nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ilyen esetben nem lesz barátnőm soha?

Figyelt kérdés
Csúnya, gyerekes, önsajnáltató, önmagát utáló, folyton panaszkodó srác vagyok, aki mindig a gép előtt ült eddig. Nem járok sehova sosem. Sosem jó semmi ami van. És még ronda is vagyok. Nincsenek céljaim se csak úgy vagyok és nem tudok magammal mit kezdeni. Ugye ilyen fiú senkinek se kell? 17/f
2010. okt. 20. 00:44
1 2 3
 21/30 nagyviri ***** válasza:
Az az ember, aki nem fogadja el önmagát, és nem is akar ezen változtatni, az ne csodálkozzon azon, hogy ha másnak sem kell. Elsősorban a belsődön szorulsz változtatásra, hiszen, ha eléred, hogy békében élj önmagaddal, akkor ez meg fog a külsődön is látszani. Arról nem is beszélve, hogy a csajok (már a normálisabbak) nem a fullextrás külsőre buknak, hanem arra a srácra, aki mindig vidám, van humorérzéke, jó beszédkészségü. Ha te magad sem akarod a változást, akkor más sem tud segíteni rajtad. Gondolkozz el, hogy mit szeretnél elérni az életedben, és mit kell ehhez tenned. Ha vannak céljaid, akkor könnyebb elindulni a változás útján. De ha csak sajnáltatod magad, azzal semmire nem fogsz menni az életben.
2010. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 MakszX válasza:
sztem ne parázz, a csajodat ha jól ujjazod, nem érdekli a farkad :)
2010. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mit akarok elérni az életben, sokat gondolkodtam rajta már, de fogalmam sincs és semmivel nem jutok előrébb. Semmi ambíció, meg semmi... Na mindegy, ha nem kell senkinek hát nem, legalább megmentek néhány lányt magamtól.
2010. okt. 23. 15:18
 24/30 nagyviri ***** válasza:

Ha nincs célod az életben, akkor halott ember vagy. Ki kéne lépned a való világba a géped elől, biztosan találnál valamilyen célt az életben, mert az élet tele van szép és jó dolgokkal. Na persze rosszakkal is de a negatív élmény is élmény...

De megismétlem: ha te nem akarsz magadon segíteni, akkor más sem tud.

2010. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Én nem tudok
2010. okt. 23. 15:32
 26/30 anonim ***** válasza:

"jaj nem tudom mit csináljak..."

Ez annyira szánalmas hallod. Mi az, hogy nem tudsz célt kitűzni magad elé? Azt mondtad jól tanulsz. Épp elég megoldásra váró probléma van a világon és te itt sajnáltatod magad, hogy nincs bnőd meg életcélod. Ajánlanám figyelmedbe az orvosi vagy a mérnöki pályát. Bármelyiken eléggé hasznosnak tudnád magad érezni, ha komolyan veszed. Tudod te mekkora igény van egy jó orvosra vagy mérnökre? A műszaki egyetemen a cégek más ott kaslatnak és a felsőbbéveseket próbálják szerződtetni, hogy ha végeztek menjenek hozzájuk dolgozni.

ÉS FEJEZD BE EZT AZ ÖNSAJNÁLATOT MEG, HOGY NEM TUDOD MIT CSINÁLJ. Úgy tűnik, mintha nem is akarnál semmit sem csinálni. Vannak ilyen pályaválasztási tanácsadók. Keress fel egyet, ha nem tudsz célt kitűzni magad elé. Aztán hajrá.


Szaros kis tizenéves gyökerek! Folyton nyafognak, hogy nem tudnak magukkal mit kezdeni meg nincs csajuk/pasijuk. Az a baj, hogy túl sok a szabadídőd hülyegyerek!

2010. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha elfogadnám önmagam, akkor másnéven: beletörődök hogy egy 0 vagyok :D... szóval...
2010. okt. 23. 15:34
 28/30 A kérdező kommentje:
Lehet, akkor megyek és megölöm magam, akkor nem leszek terhére senkinek, a szüleim meg nem fognak utának fizetni, nah sziasztok
2010. okt. 23. 15:36
 29/30 anonim ***** válasza:
Hülye kis szaros vagy, de télleg. Am mindenki átesik ezen, hogy megöli magát stb. Hallottam már haveromtól is ilyeneket, pont 17 éves korában. Sőt ennyi idősen én is így éreztem. Az öngyilkosság gondolata nagyon menő tud lenni, meg, hogy ezt híreszteled, hogy öngyilkos leszel. De inkább mondj le erről az életcélról és keress magadnak normálisabbat.
2010. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Tedd azt hülyegyerek, kis sz@rfaszú gnóm...
2010. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!