Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ilyen esetben nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ilyen esetben nem lesz barátnőm soha?

Figyelt kérdés
Csúnya, gyerekes, önsajnáltató, önmagát utáló, folyton panaszkodó srác vagyok, aki mindig a gép előtt ült eddig. Nem járok sehova sosem. Sosem jó semmi ami van. És még ronda is vagyok. Nincsenek céljaim se csak úgy vagyok és nem tudok magammal mit kezdeni. Ugye ilyen fiú senkinek se kell? 17/f
2010. okt. 20. 00:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
csak rajtad múlik. ha boldog akarsz lenni, változtatsz.mert muszáj.tapasztalatból mondom.én most jelenleg kb ott vagyok ahol te, de már nagyon kezdek rájönni, hogy ez így nem mehet tovább, mert külömben......:/
2010. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
legalább reálisan látod a helyzeted...kezdetnek jó, most jön az, hogy: min tudok változtatni?
2010. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Mit takar hogy csunya? A tobbi sztem nem olyan gaz bar en nem szeretem ha valaki folyton panaszkodik, de ha talalnal eletcelt maris sokkal szebb lenne minden. Az alfahimeknel mindenesetre tuti jobb vagy.... 19/l
2010. okt. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Azt jelenti hogy csúnya, hogy nem zselézem a hajam, nem vagyok ilyen fiatalosan kinéző. Inkább mint egy 10 éves gyerek csak borotválkozom. Ennyi a különbség + nem adok nagyon a divatra sem, hanem egyszerűen öltözködöm. Még életemben nem voltam egy buliban sem és itt igazából könnyű mondani hogy változtassak, de az nem olyan egyszerű. Már sokszor próbáltam ígyis úgyis és nekem semmi nem jön össze. Úgyhogy feladtam és beletörődtem. Életcélom pedig azért nincs mert mindent unalmasnak találok már és annyira semmi nem foglalkoztat hogy hosszú távon tegyek érte. Csak úgy vagyok és kész, de ezen meg inkább nem töröm a fejem mert akkor pedig ideges leszek. Amúgy jól tanulok, illetve legalábbis eddig igen... Csak már azt is nagyon unom és azt sem tudom minek tanulok hisz konkrét célomsincs vele...
2010. okt. 20. 01:11
 5/30 A kérdező kommentje:
Ez a nem zselézem a hajam nem arra van kihegyezve hogy ez mekkora baj, csak nah... Elég gyerekes vagyok tényleg.
2010. okt. 20. 01:12
 6/30 anonim ***** válasza:
itt bűzlik kicsit a levegő az önértékeléstől :D
2010. okt. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ezzel az önértékeléssel is jöttek már páran ezelőtt, meg hogy szeressük magunkat stb, stb... De kérdem én: hogyan szerethetném magam amikor ilyen szerencsétlen gyökér vagyok akinek semmi haszna az életben, mert 1 db célja sincs és nem is érdekli? Hiába mondhatom magamnak sok időn keresztül hogy elégedett vagyok magammal meg szeretem magam, amikor magam is tudom hogy ez nem igaz, és magamat elég nehéz átvágni.
2010. okt. 20. 02:13
 8/30 anonim ***** válasza:
hát te nem vagy ép úgy beszélsz magadról mint egy debilről :D
2010. okt. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
vagy mint egy utolsó mocskos söpredék szarrágó tetüládáról :D
2010. okt. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát mert az vagyok.
2010. okt. 20. 07:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!