Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ilyen esetben nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ilyen esetben nem lesz barátnőm soha?

Figyelt kérdés
Csúnya, gyerekes, önsajnáltató, önmagát utáló, folyton panaszkodó srác vagyok, aki mindig a gép előtt ült eddig. Nem járok sehova sosem. Sosem jó semmi ami van. És még ronda is vagyok. Nincsenek céljaim se csak úgy vagyok és nem tudok magammal mit kezdeni. Ugye ilyen fiú senkinek se kell? 17/f
2010. okt. 20. 00:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nem lesz barátnőd. De ez még a a legkisebb baj, az már sokkal nagyobb, hogy így a társadalomnak sem leszel hasznos tagja. :D Csak egy erősen magának való, haszontalan ember. Tudod, egyszer majd dolgoznod is kell. Ahhoz meg nem árt azért valami szakma/ismeret/végzettség. Ahhoz meg célok is kellenek, meg az is, hogy valami érdekeljen. Ennyi.
2010. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
szerintem csak tanulj nyugodtan,kesobb legyen olyan munkad ami a szamitogephez kapcsolodik,es ne aggodj,egy par ev mulva biztos jobban fogsz kinezni,csak meg nem alakult ki a stilusod.
2010. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ki kellene találni valami hobbit, nem igaz hogy a világon semmi sem érdekel, inkább lusta vagy. Ahelyett hogy felemelnéd a segged, és elmennél valami hasznosat csinálni (sport, hangszer, nyelvtanfolyam stb), ülsz a gép előtt. Persze az sokkal könnyebb igazad van, de ez csak lustaság. Hozzászoktál ehhez az életmódhoz, és nem is akarsz ezen igazán változtatni. Pedig egy hobbi hidd el sokat segítene, mert lenne sikerélményed, és a sikerélménytől nő az önbizalmad is.
2010. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A legkisebb gond, hogy nincs barátnőd. Ebben a helyzetben nem sokat segítene rajtad...
2010. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

akkor lesz bnőd, ha nem magaddal foglalkozol, hanem a csajjal, ő mit szeretne, mit akar és azt adod és udvarolsz

és ő érdekel, nem önmagad

2010. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

uristen:O

az a baj, h ilyennek látod magadat.miaz h itt szidod magad? az helyett, h. sajnáltatod magad, elmehetnél sportolni, probálj divatosabban öltözködni. nem szükséges a hajadat zselézni. :/ mire vársz? h mi helyetted megcsinálunk mindent? állj talpra! (:

2010. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:

Tudod mi a baj??? Az,hogy te NEM akarsz változtatni az életeden... sajnáltatod magad...csakhogy ezzel semmire se mégy..lehet sajnálunk itt páran de mi lesz veled 10-20 év mulva?... 1x be kell fejezd ezt az önsajnálatosdit.... v te igy képzeled el az életed h ott ülsz a gép elött mig meg nem öregszel? nemhinném.... sztem fordulj pszihologushoz, és ezt nem bunkóságból mondom! de sztem te depressziós vagy, vagy ért olyan lelki trauma ami ezt kialakitotta, mert ez nem normális!

Sok ember érzi ,hogy csunya, kövér, önbizalomhiányos és sorolhatnám mégse "fordul be ilyen szinten" és néz ki a fejéből...

2010. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Hasolnó problémám van nekem is. Bár már nem tartom problémának. Sztem találj magadnak valami jó célt. Nekem már van. Ne foglalkozz egyelőre a lányokkal. Próbálj a cél felé törni és figyelj közben magadra. Ne azért öltözködj, hogy a lányoknak tetszél és ne is azért sportolj. Azt csináld, amit szeretnél. Ez ilyen önmegvalósítás. Nekem bevált. Régen sok dolgot a lányok miatt kezdtem, pl kondizni is, de aztán már amikor rájöttem, hogy semmi értelme a lányok miatt, akkor már csak magam miatt csináltam és csinálom most is. Sztem nem kell bnő ahoz, hogy boldog legyél. Az, ha gyerekes vagy meg nem baj, én is az vok. Az önsajnálatot meg hagyd a fenébe, azzal nem lehet előre jutni. Lehet most nem jössz be a csajoknak, de később még bejöhetsz. De ha tfh később sem, akkor is mivan? Van célod az életben nem? Na az a fontos. A célt meg úgy válaszd ki, hogy valami hasznosat akarsz csinálni, pl, hogy megykönnyíted mások életét, feltalálsz valamit meg ilyenek. 17 vagy, szal lassan érettségi, utánna meg nyomás az egyetemre. Garantáltan nem lesz időd sajnáltatni magad. Én annyira elfoglalt vok, hogy ha sorban állnának a lányok nálam, még akkor sem foglalkoznék velük.
2010. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Drága Fiam!

Könnyíts magadon naponta többször is!

Ne legyen az, hogy lebecsülöd magad!

Hidd azt, hogy bármire képes vagy!

Az nem baj ha egyszerűen öltözöl! Miért lenne?

Nem kell divatb*zinak lenned!

Biztos vannak osztálytársaid is ha még tanulsz! Illeszkedj be valami bulizósabb csapatba! Barátkozz a lányokkal!

Hidd el a csillagos eget fogod látni, hogyha mész bulizni a haverokkal!

Csak találd meg, hogy neked mi a jó!

Hidd el lesz csajod!!!!!:)

Csak hidd el, hogy igenis képes vagy rá!!!!:)

Puszillak : Viki

2010. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

A panaszkodáson kívül minden stimmel.

Nem, ilyen ember senkinek sem kell.


30/f

2010. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!