Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom van mégis magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom van mégis magányos vagyok nagyon? A munkája fontosabb mint én?

Figyelt kérdés
Ő 29 ÉN 19 ÉVES VAGYOK január 17.én összejöttünk és nyáron már össze is költöztünk ő 7kor reggel elmegy dolgozni én meg suliba én 3kor otthon vagyok ő pedig este 10kor és néha éjjelre is elmegy dolgozni és reggel jön haza és nem vagyunk együtt? Nagyon magányos vagyok haza nem akarok költözni mert akkor elveszítem, sokszor mondja hogy szeret de az nem elég , meg a gyakorlati helyem is itt vvan mert azt akarta itt legyek és ez miatt sem tudok hazaköltözni adjatok tanácsot mit mondjak neki hogy változzon a helyzet???
2010. okt. 19. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl nagy köztetek a korkülömbség szerintem hosszú távon nem fog müködni, már most se megy a dolog. Költöz haza ne ásd el magad egy rossz kapcsolatban ilyen fiatalon.
2010. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen is lehet a felnőttek élete. Jó sz@r tudom, de ez van. Megszoksz vagy megszöksz. Egy idő után biztosan változik a helyzet (mert ezt nem lehet sokáig bírni), de hogy egy hét, egy hónap vagy egy év után, azt sajnos én nem tudom megmondani.
2010. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik, hogy ezt elsietted. Ő a munkáját biztosan nem fogja feladni, ha eddig sem tette (lerövidíteni sem). Kicsit önzőnek tűnik... illetve nagyon.
2010. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem szeret. ez egyertelmu!!!!! sajnallak!
2010. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
túlóra?!túlóra?!nem jó jel..
2010. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtad előre hogy sokat dolgozik? Vagy régen nem dolgozott ennyit? Elég elsietett volt ez az összeköltözés, pláne 19 évesen. Szerintem költözz haza, mert ez a pasi nem fogja hanyagolni a munkáját, te meg kuksolhatsz egész nap egyedül...
2010. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltetek együtt? Öt percet? Ennyi miatt felesleges együtt élni.
2010. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!