Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (infó lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki az egyik legjobb barátom(fiú vagyok) de eddig semmi sem volt közöttünk de most nem tudom minek a hatására halálosan szerelmes lettem belé és ez most hülyén hangzik tudom...csak az a baj h van egy másik nagyon jó lánybarátom akivel már szenvedtünk(hosszú) és a 2 lány barátnők de most elmondjam az 1 lánynak vagy sem nem akarom elveszíteni mert ha bármit is mondanék neki (hogy szerelmes vagyok belé)szerintem utána már nem tudna úgy viszonyulni hozzám mint az előtt és az is lehet h azért sem mondna igent mert nem akarná megbántani a barátnőjét akivel mellesleg osztálytárs is vagyok-.- kicsit bonyolult aki felfogta annak kíváncsi lennék a véleményére
2010. okt. 19. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság. Mennyit gondolsz rá egy nap? Mennyire ismered az érdeklődését? Mik a közös dolgok az érdeklődésetekben?
2010. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
van olyan h ha a TV-ben látok vmit és vhogy hozzá jutok el, mivel barátok vagyunk egyébként is emiatt eléggé jóé ismerem h mik érdeklik de attól tartok h ő csak barátként néz rám és ég ha elmondanám neki akkor sem változna semmi: /
2010. okt. 20. 08:00
 13/14 A kérdező kommentje:
ugyan olyan zenei ízlés; bármiről eltudunk beszélgetni "tág látás körünk van" xd
2010. okt. 20. 08:06
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segítettél ;)
2010. okt. 21. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!