Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (infó lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki az egyik legjobb barátom(fiú vagyok) de eddig semmi sem volt közöttünk de most nem tudom minek a hatására halálosan szerelmes lettem belé és ez most hülyén hangzik tudom...csak az a baj h van egy másik nagyon jó lánybarátom akivel már szenvedtünk(hosszú) és a 2 lány barátnők de most elmondjam az 1 lánynak vagy sem nem akarom elveszíteni mert ha bármit is mondanék neki (hogy szerelmes vagyok belé)szerintem utána már nem tudna úgy viszonyulni hozzám mint az előtt és az is lehet h azért sem mondna igent mert nem akarná megbántani a barátnőjét akivel mellesleg osztálytárs is vagyok-.- kicsit bonyolult aki felfogta annak kíváncsi lennék a véleményére
2010. okt. 19. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, hajts rá. Ne hagyd ki az esélyt a boldogságra. Ennyi.
2010. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezen gondolkozom én is h mi van h ha igen belemegy mert akkor én lennék a világ legboldogabb ember a Földön -.- de ha nem...
2010. okt. 19. 17:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha meg nem, akkor is legalább nem lesz ott a bizonytalanság. És még akkor is lehetsz a legboldogabb ember a Földön, csak nem most, hanem, majd ha jön a következő lány, aki megtetszik.
2010. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
wáá és egyáltalán h mondanám el; bocs de szerelmes vagyok beléd járunk,nem tudom mit mondana rá
2010. okt. 19. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:

:))...szerintem ha ilyen butus vagy, szenvedj tovább...

na jó, most komolyan...próbáld meg, ha nem is jön össze, de így legalább megtudod mi a helyzet, s 5 év múlva nem fogod kérdezgetni magadtól, hogy: vajon mi lett volna ha...?

2010. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"wáá és egyáltalán h mondanám el; bocs de szerelmes vagyok beléd járunk,nem tudom mit mondana rá"


Mondjuk kezdjük ott, hogy nem vagy szerelmes. Másfelől pedig azt, hogy tetszik a lány, egészen nyugodtan nyíltan közölheted is vele. A szemébe. Ennyi az egész.

2010. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt majd én eldöntöm rendben?! ha csak tetszene akk nem mondanám nem hiszek az olyan kapcsolatokban ahol csak azért jöttek össze az emberek mert tetszettek egymásnak mert egy idő után úgy is megunnánk egymást... szerintem legalább is
2010. okt. 19. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:

"azt majd én eldöntöm rendben?! ha csak tetszene akk nem mondanám nem hiszek az olyan kapcsolatokban ahol csak azért jöttek össze az emberek mert tetszettek egymásnak mert egy idő után úgy is megunnánk egymást... szerintem legalább is"


Hány éves vagy? Mióta ismered? :)

2010. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
15 és ismerem már vagy 5 éve és ezért nem értem h most h jött ez
2010. okt. 19. 18:00
 10/14 A kérdező kommentje:
egyébként miért? : )
2010. okt. 19. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!