Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, meg hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, meg hát amúgy is, ha összejövök valakivel lelkiismeret furdalásom van... miért?Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

:( magamat nem tudom elfogadni vagy félek?... mert tetszik, tényleg... nem rég jöttünk össze, és ha rá gondolok mintha... két énem veszekedne, hogy helyesen tettem és ennek az ellentéte:( az osztály is cikizni fog.. ez is befolyásol vajon? segítsetek kérlek... :\\\'( (16 vagyok, első barátom 3 nap után repült mert zavart h nem hagy szinte élni, nagyon sietett, feszt csak smárolni akart meg tapizni...)

Válaszaitokat előre köszönöm...


2009. jan. 2. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább nem lelkiismeret fzrdalásod lehet, hanem az, hogy nem tudsz mit kezdeni ezzel a most még új érzéssel. eszedbe juthat, hogy akkor kevesebbet vagy barátaiddal, családdal, jut-e idő tanulásra! mindenre jut időd, csak szervezni kell! és mindenki nyugodt lesz! szoktasd mgad az erzéshez, hogy az ellenkező nemből jársz valakivel. az osztálytársak pedig azért cikiznek, mert IRIGYEK!
2009. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Le is írtad a problémát.

Azért vitatkozik a két éned egymással, mert az legelső barátod rossz élményként maradt meg benned.

Szerintem meg tudod oldani egyedül is, de lehet, hogy pszichológusra is szükséged lesz. Hasonlít ez a dolog egy kicsit a kiskori szexuális zaklatáshoz.. Hogy később mikor komoly kapcsolatuk lesz nem biztos, hogy élvezni fogják a szexet etc..

Szurkolok, hogy sikerüljön. Ügyeslégy (:

2009. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Ömm. úgy van hogy az osztályban van ez a kis csapat, a fiú ennek a tagja.. én meg szerelmes voltam a másik srácba is, aki szintén a tagunk ez kicsit bonyolult. azt tudom h a barátaimmal maradok csak olyan fura...

de valamelyest megnyugtattatok köszönöm :)

2009. jan. 2. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne törödj vele ha cikiznek.Minden csoda három napig tart:-) biztos irigykednek,meg hát őket minősiti,hogy 16 évesen leragadt ezen a szinten:-) Szerintem is az előző rossz kapcsolatod miatt van benned inkább a félsz,mint a lelkiismeretfurdalás,de ha ez a fiu rendes ,korrekt és szeret téged,nem sietett,majd elmulik a rossz érzésed.Addig élvezd a vele töltött időt:-)üdv sok szerencsét
2009. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Olyan jó tudni hogy vannak még segítőkész emberek, komolyan... Köszönöm!!!
2009. jan. 2. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félsz attól, hogy lekötöd magad. Mert hát valljuk be, azért egyedül sem olyan rossz lenni, legalább is én szerettem csak magammal foglalkozni:D Aztán én is 16 évesen leváltottam ezt az életmódot, pedig addig mindig megijedtem a "másik énemtől". Győzd le magad!;)
2009. jan. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, valami ilyesmi van bennem, csak még magamnak se akarom bevallani... nem értem miért nem tudok ilyen téren olyan rugalmas lenni mint a többi lány....

Köszi a válaszokat!

2009. jan. 3. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!