Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szemét állat vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemét állat vagyok, de hogy mondjam meg neki, hogy ő ne sérüljön?

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretem őt, ritka kedves lány. De csak barátként szeretem. Így volt ez a kapcsolatunk elején is, és azért kezdtem vele párkapcsolatot, mert féltem, hogy egyedül maradok. (Nem vagyok egy csajok kedvence). Az elején talán még az is benne volt, hogy a foglalt pasikra jobban ragadnak a nők és gondoltam hátha találok majd egy olyat aki bejön. (Mert a barátnőm elég csúnya lány)

És most találtam egy szépet, akivel szeretnénk kapcsolatot, de nem tudom milyen kifogással szakítsak a barátnőmmel, hogy ne bántsam meg. Mert azt nem akarom, hogy szomorkodjon.


2010. okt. 19. 11:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
mit torodsz vele??? eddig is kihasznaltad szerencsetlent,sot inkabb magadat epitetted le hogy egy csunya lannyal voltal aki raadasul nem is tetszett,meglatszik hogy nem vagy igenyes. amugy te egy barom vagy....es mit erdekel ha megbantod???? mar igy is megbantottad. jobban mint kellett volna. ostoba vagy. sot a legjobb ha ezzel a lannyal maradsz mert mast nem erdemelsz meg. meg talan ot sem.
2010. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Én mondjuk nem tartalak annyira szemétnek, mint a többiek, mert lehet hogy énis hasonló cipőben fogok járni, bár nemtudom. CSak nekem és lenne valaki a képben, aki nem túl szép, de jó nő, és pótléknak kellene."


Igazatok van, ha nincs nőtök, a legjobb ha tönkreteszitek egy őszinte, odaaadó lány életét. Cukik vagytok srácok. Gratula.


Azért megnézném azt az édes kis buksitokat, amikor a lány, akibe halálosan szerelmesek vagytok, közölné, hogy: Drágám, ronda is vagy, a farkadat sem tudod használni, ezt a két évet végigszenvedtem és végighazudoztam melletted. Nekem egy igazi pasi kell, kockahas és miegymás, nem egy ilyen nyálas kis köpedék, mint te. De azért még lehetünk barátok, ugye nyuszó?

2010. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de már nem vagyok szerelmes. Kedves vagy és jó fej, biztosan találsz nálam jobbat is.
2010. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Legyen vér a pucádban és állj elé, mond el az igazat !!!

Hogy nem szereted, nem vagy szerelmes !!!

Fájni fog neki, mindenkinek fáj a szakítás, de ez a helyes út !

Nos a másik lányról meg csak annyit, hogy egy szép lányt, nem csak meg kell tudni szerezni, meg is kell tudni tartani !!!


Légy őszinte hozzá, két év után először megérdemli !


26 /L

2010. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

öhm öhm akkora dolog azért nem történt és most kövezzetek meg .

a tipikus csajok amúgy is szemetek hülye gondolkodásúak nagyképűek érzelmeik nem igen vannak csak agyatlan gondolataik .és ha ez egy tipikus lány akkor sz@rd le hogy mi van ,én a helyedbe járnék mind kettővel ha dob az egyik ott a másik :D

de ha rendes lány akkor :nehogy megmond neki szószerint hogy "ronda meg hogy hülyiteted 2 évig " mert ez tényleg gecység finoman kegyes hazugságot csinálj mondd hogy már kialudt a láng szereted még csak már nem vagy belé szerelmes vagy valami ilyesmi

üdv :férfi társam :D sok sikert a másik nőhöz

2010. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Miben áll a csúnyasága? Dagadt? Vagy csúnya az arca? Vagy mi a baja szegény lánynak, hogy ennyire nem kell neked, annak ellenére, hogy szereted emberileg?

És ha nem tetszik és csúnyának találod, hogy tudtál vele dugni, csókolózni meg ölelkezni 2 éven keresztül?

2010. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég nagydarab és a fogai is rettentő keszekuszák, de azért nem olyan ronda, csak nekem nem jön be.

A szex meg más dolog. Az ha kell, akkor kell, mindegy hogy néz ki.

2010. okt. 20. 08:12
 28/31 anonim ***** válasza:
a robotoknak tobb eszuk van!
2010. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ez azért elég szörnyű, hogy visszaéltél és átvertél egy olyan lányt, aki teljesn kiszolgáltatta magát neked. És így beszélsz róla a háta mögött. :(

Pff, hihetetlen.

2010. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, bármit mondasz, úgyse kerülheted el, hogy rájöjjön, miért dobtad. Ugyanis nyilván tudni fogja, hogy összejössz egy vele tízszer olyan szép lánnyal, pontosan tudni fogja, hogy a csúnyasága miatt hagytad ott, úgyhogy gyakorlatilag tök mindegy mit mondasz, ki fog derülni számára.
2010. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!