Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szemét állat vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemét állat vagyok, de hogy mondjam meg neki, hogy ő ne sérüljön?

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretem őt, ritka kedves lány. De csak barátként szeretem. Így volt ez a kapcsolatunk elején is, és azért kezdtem vele párkapcsolatot, mert féltem, hogy egyedül maradok. (Nem vagyok egy csajok kedvence). Az elején talán még az is benne volt, hogy a foglalt pasikra jobban ragadnak a nők és gondoltam hátha találok majd egy olyat aki bejön. (Mert a barátnőm elég csúnya lány)

És most találtam egy szépet, akivel szeretnénk kapcsolatot, de nem tudom milyen kifogással szakítsak a barátnőmmel, hogy ne bántsam meg. Mert azt nem akarom, hogy szomorkodjon.


2010. okt. 19. 11:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
24%

Hogy gyűlölöm ezt..utáltasd meg magad vele és majd ő szakít..


Így van..keltse csak azt a látszatot,hogy ő az áldozat,aztán ha esetleg a csaj rájön,hogy mi történt(ami nem is esélytelen),hogy valójában átverték és ő az áldozat,akkor méginkább összetörik...én már csak tudom,tapasztalat.


Szóval eszedbe se jusson elvégeztetni vele a piszkosmunkát..ha már ekkora s*ggfej voltál,akkor legalább annyi legyen benned hogy te szakítasz vele,még akkor is ha kicsit ferdítesz a dolgokon.

2010. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

1. Remélem tudod, hogy mindenki azt kapja vissza, amit adott.

2. A barátság semmiképp nem marad meg, minek is neked? Hátha a jó csaj kirúg, és akkor visszateperhetsz?

3. Nem vagyok szerelmes beléd, így nincs értelme a kapcsolatunknak. - Mi ezen olyan nehéz?

2010. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem miért zavar az téged, hogy megbántod? Úgyse szereted, nagy ívben teszel rá, hát mondd meg a szemébe: "Nem kellesz nekem mert ronda vagy".
2010. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
szegény csaj.. 2 évig hülyíteni vkit csak azért, h hátha majd jobban tapadnak rád a csajok undoríto dolog.. ahogy te is az vagy, szembejönnél velem az utcán leköpnélek az tuti
2010. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
amúgy én úgy szájbataposnálak,és a lánynak pedig elmondanám hogy mekkora gyökér a palija,és sokkal jobbat érdemel..
2010. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nem vagy szerelmes és úgy érzed nem ő vele akarod leélni az életed. Sztem ne kamuzz neki, az ócska.
2010. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
41%

mondhatod azt is, hogy csak kihült a dolog. Én mondjuk nem tartalak annyira szemétnek, mint a többiek, mert lehet hogy énis hasonló cipőben fogok járni, bár nemtudom. CSak nekem és lenne valaki a képben, aki nem túl szép, de jó nő, és pótléknak kellene.


Picit nézzük meg a másik oldalt. Mindig csesztetik a pasikat, hogy legyen nője, dugjon meg mindenkit, járjon discoba, legyen a falú bikája 18 éves kora előtt, mert különben lúzer. Akkor mit lehet csodálkozni azon, hogy valaki csak azért felszed valakit hogy legyen valakije? Lehet, hogy e 2 év alatt a srác bekettyózott volna. Ez persze nem magyarázat rá, én tényleg sajnálom a csajt.

2010. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"Igen, én is azt hiszem hogy a kegyes hazugság a legjobb."


Egy nagy frászt. Ha 2 évig hazudtál neki a kapcsolatban, legalább az elválás legyen őszinte, akármennyire fájdalmas is. Ha még ennyit sem érdemel meg tőled... te nem szereted ezt a lányt, egy kicsit sem.

2010. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem, épp ezért nem akarom bántani.
2010. okt. 19. 13:20
 20/31 anonim ***** válasza:

Valaki ezt csinálta egyik barátnőmmel, de ő csak fél évig húzta kb a lány agyát.Ebből az következett hogy a lány soha többé nem akar szerelmes lenni, pedig ez nem most volt.Gondolom mondtad neki a 2 év alatt hogy szeretted.Nem értem hogy lehet valakinek így a szemébe hazudni.Szerintem 1-2 hónap alatt kialakul hogy mégis szerelmes vagy e vagy nem.Hát tényleg elég szemét vagy.Mondd meg neki és remélem ezt visszakapod még az élettől.

L19

2010. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!