Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szemét állat vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemét állat vagyok, de hogy mondjam meg neki, hogy ő ne sérüljön?

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretem őt, ritka kedves lány. De csak barátként szeretem. Így volt ez a kapcsolatunk elején is, és azért kezdtem vele párkapcsolatot, mert féltem, hogy egyedül maradok. (Nem vagyok egy csajok kedvence). Az elején talán még az is benne volt, hogy a foglalt pasikra jobban ragadnak a nők és gondoltam hátha találok majd egy olyat aki bejön. (Mert a barátnőm elég csúnya lány)

És most találtam egy szépet, akivel szeretnénk kapcsolatot, de nem tudom milyen kifogással szakítsak a barátnőmmel, hogy ne bántsam meg. Mert azt nem akarom, hogy szomorkodjon.


2010. okt. 19. 11:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
hát ritka szemét vagy,hogy még annyira se tartod őt hogy ne kamuzz neki...
2010. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

igen, szemét állat vagy...nem kellett volna vele összejönnöd sem...ha tényleg szereted, mint barátot, sosem használtad volna így ki


nem tudod sehogysem elintézni, hogy ne sérüljön, akármilyen hülye kifogást találsz, neki fájni fog...legalább most legyen gerinced és mond el neki az igazat, kérj tőle bocsánatot és őszintén mond el neki, mennyire szégyelled magad és hogy sajnálod, hogy így átverted

2010. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Igen, egy szemét állat vagy. Amúgy mondd meg neki hogy már nem szereted.
2010. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem gondolod,hogy nem fog szomorkodni?!Akármit is találsz ki,akkor is fog..sőt ha közösen beszélitek meg,hogy ennek nincs értelme,még akkor is!


Mond meg neki,hogy már nem szereted úgy mint azelőtt(függetlenül attól,hogy egyébként sem szeretted igazán) és hogy hiányzik neked ez az érzés stb..

Mindenképp mond ezt el neki,de azért abba ne avasd be,hogy soha nem is szeretted és az együtt töltött 2 év az hazugság volt és hogy egy gerinctelen s*ggfej vagy..most jobb a kegyes hazugság,ha már nem akarsz maradandó kárt okozni a csajban..

2010. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Az igazat nem mondhatom meg neki. Nincs önbizalma így sem. Ha megmondom neki, hogy nem jön be külsőleg mint nő, akkor az teljesen tönkretenné az önbecsülését. És félek hogy a barátságunk sem maradhatna meg.
2010. okt. 19. 11:45
 6/31 anonim ***** válasza:
Kellemetlen szitu... Mondjuk csak magadat okolhatod érte.
2010. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt hiszem hogy a kegyes hazugság a legjobb.

És szerintetek a szakítás után mennyi idővel mutatkozhatok a másik lánnyal nyilvánosan a barátnőmként?

2010. okt. 19. 11:47
 8/31 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem mutatkozhatnál, nemhogy nővel, még anélkül se :D


Bocs, de jó nagy balf*sz vagy, öregem :D A legjobb, amit tehetsz, hogy megutáltatod magad vele, ő akarjon szakítani, akkor legalább az érzés megmarad neki, hogy ő dobott téged. Minden más eset szétk*rja.

2010. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2 év utána?!hát mondjuk én minimum 2 hónapot várnék..
2010. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
akkor mond el, hogy egy másik lány miatt hagyod el, és akkor mutatkozhatsz vele egyből... szegénynek már úgyis mindegy, kicsesztél vele egy jó időre
2010. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!