Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki aki a csajoknál percek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki a csajoknál percek alatt betud vágódni. Ellátna jó tanáccsal? (többi lent ) a billentyúzet becart nehéz elovasni

Figyelt kérdés
csütörtökön átraktak engem 1osztályba ahol 27 lány van és én 1 edül fiú. arról lenne szó,hogy az 1ik csajnak olyan brutális segge van óóóóóóóapááááááááááám olyat még a 18 életévem alatt még soha nem láttam .főleg abba a feszes egyberuhában még abban a hidegben is már a puszta gondolat hogy mit csinálnékvele  becart a suli fűtése de úgy kimelegettem hogy folyt rólam a víz.még soha nem voltam nővel mit csnáljak hogy esélyem legyen nála úgy érzem magamonhogy nem vok szép 1általán de beleőrülök ha nem kapom meg mit csnáljak?? tudtommal nincs fiuja és ha pénzt ajánlanék fel neki??? vagy ez már túl morbid (boccs az írásért de a billentyúzet saját életet  akar élni ) 
2010. okt. 18. 20:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
értem akk ez halva  született 5let volt úgy érzem a válaszokból    a francba patthejyzet   most mit csináljak? ez idegesítő
2010. okt. 19. 14:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Nincs semmiféle patt helyzet, csak az van, hogy nagyon rosszul állsz hozzá a nőkhöz.


Sok nőt meg lehet kapni mostanság pénzért-bár az a hivatásos kategória, aki közvetlen és nyilvánvalóan pénzért csinálja, azokon kívül pedig soha nem fogják ilyen nyilvánvalóan felvállalni, már csak büszkeségből sem. Szóval ezt a "felajánlok neki pénzt" jobb ha minél hamarabb elfelejted. Az egy más dolog, hogyha elmentek valahova és mondjuk fizetsz neki mindent, meg villantasz csomó pénzt...


DE! Az a csaj, akit pénzért megkapsz soha nem lesz olyan, mint akit nélküle összeszedsz... Olyan kellemetlen utóízt hagy a szádba valahogy. Mint amikor megveszel egy prémium minőségű bélszínt, majd te magad minimális hozzáértéssel otthon elkészíted. Finomnak finom, de mégsem az, amit vártál az egésztől.

2010. okt. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
de akkor mit csináljak mit mondjak neki .....ááá mind1 holnap odamegyek hozzá és rázúdítom nem érdekel nap mint nap látom és egyre rosszabb érzés
2010. okt. 20. 10:25
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne kurvänak ajánva dobd elé a pénzt hanem kapd össze magad külsőleg, lesd le miben jár nálatok a menő gyerek aztán hansonlóban légy kedves, dokat kérdezd arról ami őt érdekli, s hagyd őt beszélni. Így te jó "beszlgetőpartnernek" leszel tartva s hívd el egy fagyira, kávéra mondván a múltkor nagyon érdekesnek találtad amit mondott s szívesen folytatnád a dumát vele róla. Így ő mégtöbbet beszélhet s két-három alkalom után elkérve a mobilt este már küldhetsz nem szexes esemest hanem azokat a félig nyálas bigyókat bókolva neki. pl:Holnap jó lessz ismét hallani a gyönyörű hangod stb.

Lényeg dumával férkőzz a közelébe, aztán lassan lássa is, hogy pasi vagy nem barát. Így ha ennyi pénzed van ebbe fektesd s idő után vacsiztasd s melegen tálald az ágyadba. :) De ott ne a toystorys takaród legyen te kis TiborXD

2012. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Meg a csajokról egy osztályban...MINDEN kitárgyalnak. Szóval onnantól egyiknél se lessz esélyed.

Ha helyes vagy azért, ha pletykalapnak akkor azért. Ne égesd már magad elöttük kitudja milyen sokáig övez majd a teted.

2012. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!