Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki aki a csajoknál percek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki a csajoknál percek alatt betud vágódni. Ellátna jó tanáccsal? (többi lent ) a billentyúzet becart nehéz elovasni

Figyelt kérdés
csütörtökön átraktak engem 1osztályba ahol 27 lány van és én 1 edül fiú. arról lenne szó,hogy az 1ik csajnak olyan brutális segge van óóóóóóóapááááááááááám olyat még a 18 életévem alatt még soha nem láttam .főleg abba a feszes egyberuhában még abban a hidegben is már a puszta gondolat hogy mit csinálnékvele  becart a suli fűtése de úgy kimelegettem hogy folyt rólam a víz.még soha nem voltam nővel mit csnáljak hogy esélyem legyen nála úgy érzem magamonhogy nem vok szép 1általán de beleőrülök ha nem kapom meg mit csnáljak?? tudtommal nincs fiuja és ha pénzt ajánlanék fel neki??? vagy ez már túl morbid (boccs az írásért de a billentyúzet saját életet  akar élni ) 
2010. okt. 18. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nyomj egy ALT plusz SHIFTET és akkor a billentyűzet visszavált angolról magyar kódolásra.
2010. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
óóóóóó de jóó köcce már megérte
2010. okt. 18. 20:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Az tud percek alatt bevágódni a csajoknál, aki jól néz ki. Szal jó tanácsokkal nem érsz semmit.
2010. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de most miért és ha pénzt ajánlok fel neki mit szólna? jó 5let
2010. okt. 18. 21:01
 5/15 anonim ***** válasza:

kor?


Am én elküldeném a p*csába hogy k*rvának nézett... ^^ xD

2010. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
18 de miért van az hogy a bombanőknek csak a jóképű szálkás fiúk jönnek be?
2010. okt. 18. 21:08
 7/15 A kérdező kommentje:
gondolhatnának azért néha ránk is a visszahúzódó utólsó padban űlő fiúkra is
2010. okt. 18. 21:15
 8/15 anonim ***** válasza:

És miért van az, hogy neked, aki nem vagy jóképű meg szálkás, a legjobb csajok jönnek be?

Ha neked, mint nem fullos csávónak fullos csaj jön be, akkor nincs annál inkább joga hozzá neki is?

2010. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont azért a jóképű pasik jönnek be nekik, amiért neked is a jóseggű csaj. Ahogy te is a csaj külsejére izgulsz, úgy a csaj is a jóképű pasi külsejére izgul, ez van.
2010. okt. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A jóseggű jócsajok azért nem adnak esélyt az utolsó pados csúnya srácoknak, amiért te sem adnál esélyt egy csúnya dagadt csajnak... ugyanazt csinálják a nők mint a férfiak, a külső alapján választanak.
2010. okt. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!