Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig odaadó egy nő?

Figyelt kérdés

Párommal immár hat éve vagyunk együtt, nincs különösebb panaszom minden szép és jó talán egyet kivéve.


Egyre ritkábban fordul elő, hogy örömet akarjon nekem okozni, amit nagyon nem értek, pedig próbálok mindenben a kedvében járni.


Annak idején kapualjakba rángatott be, vagy egyéb extrém helyekre, hogy orálisan kielégítsen. Ma már két havonta egyszer történik meg, akkor is otthon pár hetes finom célozgatások után. Egyáltalán nem látom rajta amit régen, hogy mennyire élvezi az örömszerzést. Érdekes, hogy a szexuális életünk rendben van, ez a kis hiányosság azonban nagyon fájó, mert azt hiszem minden férfi nevében mondhatom, hogy ez a dolog a szavak nélküli szerelmi vallomás.


2010. okt. 18. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg te is hasonlóképpen tettél régen? Nem? Lehet,hogy megunta az egyoldalú örömszerzést. Talán felnőttetek és nincs kedve koszos kapualjakban örömöt szerezni neked.
2010. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem! Szó sincs róla! Mint írtam minden szép és jó. Nem a kapualj a lényeg a dologban!

Egyébként próbáltam már vele megbeszélni, olyankor rövid időre változik a helyzet aztán megint csak egyre hosszabb idő telik el. Nem e-körül forog a világ tudom! De egy kapcsolatban az önzetlen örömszerzést fontosnak tartom, hogy kimutassuk mennyire szeretjük a párunk.

Nem testileg lelkileg!

2010. okt. 18. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha most azt csinalnatok, h te lennel vele önzetlen es nyalnad ki mindig amikor csak tudod, de ÖNZETLENÜL???? szerintem neki is marhara jol esne! Aztan majd lehet ö is visszater a regi szokasahoz! Ne legy önzö dög!!!! 23/L
2010. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez egy nagy probléma nálunk, ugyanis ő nem szereti, és nem hagyta soha bármennyire is szerettem volna.

Egyéb módon (kézzel,stb) megteszek mindent, önzetlenül!

Én is arra gyanakszom, hogy valamit elkövethettem amiért ez történik, de ő se tudja miért van ez. Jó lenne rájönni.

Köszönöm, hogy válaszolgattok!

2010. okt. 18. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is olyan voltam a párommal, hogy állandóan elkaptam, most meg menekülök. De én tudom, miért. Mert érzem az elvárást! Amikor nem várja el, örülök az együttlétnek, mert nem érzem kötelességnek. De sajnos nem bírja ki, állandóan noszogat. Hiába, a érteni kell a nők nyelvén.. És én sem szeretem, ha kinyal, mert elég ügyetlen, pedig próbáltam rávezetni, hogyan..
2010. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19:54 vagyok.

Ja, és rengetegszer megbántott, amit nem tudok elfelejteni. Ide vezetett..

2010. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előző!

Mármint a gyakorikerdesekre?


Am. nem értem milyen....na várjunk csak, most akkor a kérdező hím vagy nőstény?

2010. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdező hím :)


Előzőre.

Abban a dologban nem vagyok ügyetlen tanúim vannak :) nála lelki okai vannak a dolognak sajnos. :(

Voltak problémák a kapcsolatban, mint minden kapcsolatban.

Én nem vártam el, de nagyon jól esett, eztán kezdett elmaradozni. Utána volt, hogy többször megjegyeztem, célozgattam rá, amire már azt mondta elvárásnak érzi ami szerintem se jó, mert azaz igazi ha spontán történik.

Nem kérem azt hogy ez naponta történjen meg, de ne kéthavonta. Kezdek belefásulni a dologba és boldogtalannak érzem magam aminek sajnos valószínűleg rossz vége lesz.

Neked mit kéne tenni a párodnak, hogy újra kedvet kapj hozzá?

Nem félsz, ha nem kaphatja meg tőled máshol fogja keresni?

Te hogy hoznád rendbe a dolgot a párod helyében?

2010. okt. 19. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!