Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha az élettársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha az élettársad minden nap az egyik ellenkező nemű csoporttársával messengerezne?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 15:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem még, ez nem paranoia, hanem 2 lábon járás a földön és vannak akik szeretnek nem tátott szájjal szaladni a.... tudjuk milyen erdőbe. A paranoia kicsit durvább túlzás ide én úgy gondolom:) nem azt mondta a kérdező se, én se hogy nem beszélhet nőnemű egyedekkel, nem lehetnek női ismerősei és ha utcán is egyedül megy akkor csukja be a szemét. Az lett mondva, hogy vannak határok. És nem mindenkinek érnek a csillagos égig.
2023. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Illetve még egy dolog: én és még rajtam kívül pár ember nem vagyok/vagyunk cselédek. Én egy kapcsolatban elsősorban magamat szeretném megélni. Lehet papolni a szabad szeretetről, nem buddhának születtem, hanem egy Nőnek akinek a felelőssége, hogy jól érezze magát a világban. Nem fogok a saját rovásomra szeretni senkit a "szabad szeretettel". Amíg nekem is jó, addig vagyok benne valamiben. Nem rabszolga az ember hogy mindent megengedjen a másiknak és mindent meg lehessen vele tenni még azt is ami számára kicsit sem komfortos
2023. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!