Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha az élettársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha az élettársad minden nap az egyik ellenkező nemű csoporttársával messengerezne?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 15:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

én is ismertem olyat aki a felesége mellett ilyen lelkitárs félét talált magának, reggeli üzik, esit jóccakát, hát igen, nem a tiltásról van szó, hogy ne beszélgessen másik neműekkel, de egy bizonyos határt ha átlépnek a függni fognak egymástól és sokkal közelebb kerülnek lelkileg.

Mert a napi vagy heti egy két email belefér, ha hobbiról irogatnak és csak arról semmi másról akkor oké, de mikor amit már irtam, hogy belemásznak a mély lelkiekbe és nem tudnak egymás nélkül meglenni, akár egy virutális lelkitársa, na az már talán több a sokknál és kiverheti a biztositékot, és ha még ezt tudod is, na az meg főleg, ha pedig titkos, na az meg még brutálabb

2023. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
#9. Én kidobnám. Nekem ne irogasson ilyen semmilyen körülmények között lányoknak amíg én vagyok a nője. Vagy megfordítom: ha ő ilyeneket írogat lányoknak, ilyen kis marha kedves, aranyos kis simulékony kis édes akkor felőlem bárkivel viselkedhet így csak velem nem, mert akkor én kilépek az ő életéből. Az a helyzet, hogy én válltig állítom és vallom, hogy a legtöbb férfi nem barátkozik lányokkal "csak miért ne" alapon, ha egy lány teljes elutasítással van a férfi felé akkor többnyire az a lány utána érdektelen lesz, nekem meg nem kell az hogy legyenek neki talonban B, C, meg D opciói. Szóval javaslom mondd neki hogy találja ki hogy a lyámbarátokkal való mindennapi üzengetések nélkül is tud e létezni, mert ha nem akkor még most szóljon, ne húzza az idődet. Valszeg megpróbálja megmagyarázni és ráderőszakolni hogy "hádde a lyámbarátoook a legjobbbarátajiiim", neked ezzel nem kell foglalkoznod, mert te mondtál valamit amire nem magyarázatot kérsz hanem konkrét választ. Ha nincs válasz csak a sírás akkor ott kell hagyni, majd a lyánybarátokkal megtervezi a jövőjét, te meg keresel olyat magadnak aki tisztelettel van feléd. Nem kell túlragozni. Persze ez mind csak tanács, ebből azt szűrsz le amit szeretnél, ha jót akarsz magadnak megcsinálod, ha nem akkor szenvedni fogsz még egy darabig, mert nem fog kevésbé zavarni. #8as voltam
2023. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Konkrétan a csaj olyanokat ír neki, hogy te vagy a legjobb barátom, meg mi lenne velem nélküled, stb. Túl bizalmas, túl tolakodó."


Ez szerintem... ha valami filmes világban élnénk, elmenne, de a valóság szürke, mindenki utál mindenkit, nekem ez baromira nem tűnik őszintének.

2023. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13

Szerintem meg nem irogatunk ilyeneket olyan férfiaknak, akiről tudjuk, hogy élettársa van.

2023. okt. 6. 18:24
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát ezaz, hogy a csajban is lehetne annyi, hogy basszus van nője a havernak, vegyek vissza kicsit.

Neki van párja? Mert sokszor addig nem látják at a dolgot míg nem kerülnek ilyen helyzetbe. Vagy az ostobább fajta azt gondolja az ő párja ne, de ő nyugodtan csinálhat akármit más párjával.

Mondjuk a párod is kicsit visszavehetne. Éjjel 11-kor is...hát én beszóltam volna már.

2023. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Beszóltam már én is, de engem állított be hülyének... A csaj váltogatják elég sűrűn a partnereit.
2023. okt. 6. 18:44
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
Akkor sajnos nem vesz téged komolyan. Vagy lelépsz és nem adsz több esélyt, vagy ultimátumot adsz, ami általában nem szokott jól elsulni...de ha téged ez zavar, folyamatosan problema lesz belőle. Majd ha új csajjal irogat akkor is te leszel a hülye megint? Mibol fogod tudni hogy csak barát? Határok vannak...
2023. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Láthatóan a hozzászólók többsége a paranoiás álláspontot képviseli. Nekem férfiként két női barátom is van, mindkettő férjjel és gyerekkel. Gyakran beszélek telefonon velük, s kettesben is gyakran eltöltünk akár fél napokat együtt, nagyokat beszélgetünk. S nem történik semmi közöttünk, tiszta barátság az egész, s ez a férjeket sem zavarja, mert tudják, hogy a feleségeiknek régi jóbarátja vagyok. Ha egy párkapcsolatban megvan a kölcsönös és feltétlen bizalom, a gyanakvás nem üti fel a fejét.
2023. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném a #18 hozzászólásomhoz Feldmár András világhírű pszichológus álláspontját, mely szerint akkor szeret valaki bennünket igazán, ha szabadabbnak érezzük magunkat a társaságában, mint ha egyedül volnánk. A valódi szeretet ugyanis nem a másik birtoklásáról szól, és nem arról, hogy a másik ember a mi igényeinket, szükségleteinket kielégítse vagy hogy elvárásainknak megfeleljen. A valódi szeretet nem akar semmit a másiktól, hanem épp ellenkezőleg: hagyja és elfogadja, hogy az legyen a másik, aki.
2023. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor olvasgass el még pár pszichológus rovatot, meg nagyon örülünk neki hogy neked úgy álltak a csillagok, hogy sikerült VALÓDI barátságot kialakítani, csak el kell szomorítsalak, ez elég ritka eset kedves utolsó és az a kis kivétel amit te képviselsz nem fedi az általános valóságot. Én nem kockáztatnék nőként, én kerekperec megmondanám nekem ez nem fér bele. És szerintem ez a nyáladzás kategória amit a kérdező leírt inkább "simpelésnek" tűnik mintsem valódi baráti szándéknak. Ezt azért mi nők szoktuk érezni;) 8as voltam.
2023. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!