Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom degradáló megnevezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom degradáló megnevezést használt rám?

Figyelt kérdés

Az egyik nap egy társasági eseményen pánikrohamom volt, de az a fajta, amikor lefagyok mozdulatlanul. Ilyenkor csak nézek magam elé és gyorsul a szívem. Leszidtam a páromat, hogy rám nézett vagy tízszer és mégsem szólt volna oda, ő pedig azt mondta, hogy azt hitte, hogy csak bambulok és nem tudok a témához szólni. Ezek után kimentem sétálni és fél óra után utánam jött, hogy menjek be és bent beszéljük meg, de ne az utcán magyarázzam, hogy miért ő a rossz, mert nem vette észre, hogy bajom van. Ezek után össze vesztünk, majd egy óra veszekedés után azt mondta, hogy "inkább voltál egy hisztis p1csa, minthogy bent maradj és szólj, hogy valami baj van és segíteni tudjak".

Jogos vagy nem a megnevezés, így nem beszélhetne, főleg nem egy négy éves kapcsolatban, amiben már együtt is élünk.

Hogyan lehetne kellő tiszteletet és megfelelő határokat kialakítani?

24n


2023. okt. 1. 12:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
11%
Kuka. Mehet haza a picsa anyjához.
2023. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
29 magamból indulok ki, mert én egy hajszálnyi változást is észre veszek
2023. okt. 1. 15:03
 33/41 anonim ***** válasza:
90%
Mennyire játszottál rá erre az egészre? Légy őszinte legalább önmagaddal
2023. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Nem éreztem annak. Lehet így jön le, de én, magamban, nem éreztem ezt. Viszont ha úgy lett volna, az min változtat?
2023. okt. 1. 15:36
 35/41 anonim ***** válasza:
95%
Semmin, ha te nem változtatsz onmagadon! Vagyis de változik a helyzet, mert elhagy jobb esetben, rosszabb esetben megcsal és elhagy.
2023. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
96%
Pánikroham nem ilyen. Amúgy ha pánikrohamom lenne, szólnék a férjemnek vagy ha nem tudok, akkor kézen fogom és együtt kimegyünk. Nem azt várom, hogy majd rámpillantva vegye az adást, hogy észlelje, biztos rosszul vagyok. Kicsit túlhájpolod magad.
2023. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
94%

jobban esett volna, ha észre van véve, mint ha ki kell mondanom


Ja hogy jobban esett volna. Ő meg nem vette észre. Hát bocsi.

2023. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan, mint hogy jobban esik, ha a párod rád mászik, annyira kíván, mintha meg kell kérned, hogy légyszi kívánj.
2023. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem volt még ilyen roham, nyilván ő sem tudhatta valóban. Tehát nem jogos ezért bántani. Úgy érzékelem, hogy emiatt valóban hisztisnek vagy akár nárcisztikusnak tartott téged és ezért járt el így a szája a vita hevében. Ezt még meg lehet beszélni úgy, hogy mind a két fél lenyugodjon.


34/F

2023. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

"Ezek után kimentem sétálni" - Ennyi erővel hozzá is odamehettél volna.

A stílusa nem elfogadható, de te sem bíztál benne, hogy odahívd vagy odamenj hozzá.

Néma gyereknek ...

Ha nincs meg a kellő bizalom, nagy baj van nálatok.

2023. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!