Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom degradáló megnevezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom degradáló megnevezést használt rám?

Figyelt kérdés

Az egyik nap egy társasági eseményen pánikrohamom volt, de az a fajta, amikor lefagyok mozdulatlanul. Ilyenkor csak nézek magam elé és gyorsul a szívem. Leszidtam a páromat, hogy rám nézett vagy tízszer és mégsem szólt volna oda, ő pedig azt mondta, hogy azt hitte, hogy csak bambulok és nem tudok a témához szólni. Ezek után kimentem sétálni és fél óra után utánam jött, hogy menjek be és bent beszéljük meg, de ne az utcán magyarázzam, hogy miért ő a rossz, mert nem vette észre, hogy bajom van. Ezek után össze vesztünk, majd egy óra veszekedés után azt mondta, hogy "inkább voltál egy hisztis p1csa, minthogy bent maradj és szólj, hogy valami baj van és segíteni tudjak".

Jogos vagy nem a megnevezés, így nem beszélhetne, főleg nem egy négy éves kapcsolatban, amiben már együtt is élünk.

Hogyan lehetne kellő tiszteletet és megfelelő határokat kialakítani?

24n


2023. okt. 1. 12:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
29%

"Hogyan lehetne kellő tiszteletet és megfelelő határokat kialakítani?"

xDDD

Nálad jogos a megnevezés.

Normális nő ezután már szakítana. Te meg ezek szerint tűröd, hát akkor hagy mondjon rád bármit is.

2023. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Én is azt tettem volna, ha nem támadtam és hergeltem volna addig a szintig, hogy már kimondta
2023. okt. 1. 12:15
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
Most véded? Nem értem mit mondasz.
2023. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy értem, hogy ennyire kihoztam a sodrából. Ettől még egyáltalán nem volt helyes.
2023. okt. 1. 12:25
 5/41 anonim ***** válasza:
98%
Honnan tudod hogy rádnézett 10-szer, ha te le voltál fagyva? Amúgy közel sem ilyen egy pánikroham.
2023. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
47%
Négy év után azért tudnia kéne, hogy pánikrohamokkal küzdesz és a helyzethez illően viselkednie, amint felismeri a jeleket, nem gondolod?
2023. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Ötös. Ez teljesen új érzés volt. Az ő irányába fókuszáltam egy pontra. Soha nem volt ilyen módon pánik rohamom, nekem is új volt. Azt éreztem, hogy nagyon ver a szívem és ha megmozdulok, akkor "baj lesz"

Hatos. Ez nekem is új volt

2023. okt. 1. 12:31
 8/41 anonim ***** válasza:
41%
Szóval véded. Szerintem most is hisztis vagy, hogy ide kiírtad miközbne meg megérted. Szánalmas vagy.
2023. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Pont ezt írtam. Hogy értem a reakciót, de nem elfogadható.
2023. okt. 1. 12:34
 10/41 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez inkább hiszti, mintsem jogos kiakadás.. persze, nyilván reagálhatott volna jobban is, miután elmondtad, hogy mi a szitu, de tudod van az a mondás, hogy: "néma gyereknek az anyja se..." szóval na, érted.. csak azt akarom mondani, hogy nem várhatod el, hogy kitalálja az érzéseid és azt, hogy te éppen "lefagysz".
2023. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!