Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ez? :-s pontosabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? :-s pontosabban mi ez?

Figyelt kérdés

szakitottunk kb 3honapja a baratommal.es megegyeztuk h baratok maradunk,beszelgetunk is,es eleg fura mert bennem meg nem mult el minden,nem tudom o h van ezzel,de nekem meg hianyzik :( es olyan nehez csak baratnak tekinteni,ugy erzem keptelen vagyok elfelejteni ot.


es van egy egyuttes,amelynek egyik szamara jottunk ossze..az elobb meghallgattam a legujabb szamukat,ami termeszetes a szerelemrol szol,es lattam msn-n mas fotot rakott ki magarol az exem,olyan fura erzesem lett..gyomoridegem lett es hirtelen kitort belolem h hianyzik,,,kifolytak a konnyeim.nemtudom miez,nem erzem ugy h szeretnem,szerelmes lennek bele,de nem tudom mi ez..nem neveznem meg elmulatlan szerelemnek...valami mas..tippek ?


2010. okt. 17. 21:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
tuajdonkeppen hianyzik a vele toltott ido,de ugy erzem h nem szeretem mar es nem vagyok szerelmes sem bbele',de valami megis van h nem tudom kiverni a fejembol..nemertem
2010. okt. 17. 21:27
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
majd elmúlik drágám :) mint az emo-láz XDXD
2010. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
abban biztos vagyok h idovel elmulik :) de en inkabb arra lennek kivancsi h mi ez..
2010. okt. 17. 21:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet:

[link]

2010. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Összezavarodottság. Mi más. Emoknál természetes. :D
2010. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok emo ..
2010. okt. 17. 21:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a hiányérzet. Látszik, amiket leírtál,hog ti nem csak egütt jártatok, hanem barátok is voltatok egymásnak. Gondolj csak bele, milyen rossz elveszíteni egy barátot. Főleg egy olyan fiút ,aki nem csak barát volt,hanem annál több. Ez nagyon rossz érzés. Elmúlik idővel..:S
2010. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy szerelmes, mégis sírtál miatta. :D De, emo vagy. :)
2010. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szerelmes voltam. de mostmar nem vagyok..ez nem jelenti azt h emo vagyokk.
2010. okt. 17. 21:38
 10/13 anonim ***** válasza:
miért lenne emo? Ti nem szoktatok sírni? Mindenki máshog vezeti le a feszültséget. Nem h inkább a kérdésére válaszolnátok..-.-"
2010. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!