Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen bunkók a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók a párom barátai, pontosabban miért flörtölnek velem állandóan?

Figyelt kérdés
Nem az első alkalom,hogy a párom barátai beszólogatnak szexuális célzattal. Volt,hogy négyesben vacsoráztunk,mint 2 pár, barátokként. Párom barátja a barátnője előtt elkezdte ecsetelni milyen lenne velem az ágyban,nem szeretném-e kipróbálni vele,akár hármasban is,állandó célzásokat tesz,közölte páromnak,ha szakítunk,adja meg a számomat neki.Tegnap ismét társaságban voltunk. Új autót vett másik barátja,beültetett mellé,hogy vigyen egy kört,mert élmény. Rendben,mikor a végén megköszöntem a srácnak,elkezdte mondani,majd meghálálod,ha végre kidobtad a barátodat. És hogy úgyis sok rosszat hall róla,igen kilóg a szénája nálam,ő úgy hallotta. Ezt mind elmeséltem páromnak,nagyon rosszul esett neki,hogy megint hátbaszúrták,nem érti miért. Tényleg nem csal meg,tudom,biztos vagyok benne,hogy nincs semmi gond. De akkor miért csinálják? Okot nem adok a célozgatásokra. 19/L vagyok, a párom és a barátai is 20-as éveik közepén járnak.
2009. szept. 2. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ossz le nekik pár pofont, lehetőleg vizes tenyérrel.
2009. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Félétkenyek a barátodra hogy jó csaja van:) Majd abbahagyják ha látják h ti csak egymásnak léteztek.
2009. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem csak hülyülnek, poénból én is mindig oltom haver nőjét a szeme láttára, még ölelgetni és puszilgatni is szoktam, csajnak tetszik is, de a marhulás a lényeg.

22/F

2009. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két oka lehet:

1. Csak poénkodnak, és te veszed túl komolyan.

2. Nem is barátok, hanem inkább "haverok", és téged nagyon vonzó lánynak tartanak, ellenben a barátodat önmaguknál rosszabb férfinak (magyarul: túl jó nő vagy a barátodhoz), ezért úgy érzik, hogy könnyen megszerezhetnek mellőle.

A hátba támadások miatt a 2. verzió a valószínűbb.


Amúgy minden baráti társaságban van egy fiú, akiről a többi azt hiszi, hogy min. 30éves kora előtt sose lesz barátnője, vagy ha igen, az csak bányarém lehet, mert az a srác egy "loser". De ezt nem számítva jól el vannak vele. És ha ez a tag beújít egy gyönyörű barátnőt, akkor a féltékenység és önbecsülés nem hagyja, hogy ez sokáig így maradjon...

2009. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem marhaság, ez nem olyan. Akkor miért próbálkoznak be négyszemközt is halál komolyan?
2009. szept. 2. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy a baratoddal osszbeszeltek,hogy mennyire mesz bele a dolgoka,es erre volt kivancsi a barratod? vagy a baratod szeretne kiprobalni 3masban es mondta a baratjanak h emlitse meg nalad?
2009. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! A 17:57es vagyok.

Azért, mert bejössz nekik.

És azt hiszik, hogy a jelenlegi barátodat simán lekörözik (pl. új autó, több pénz, jobb munka, jobb kinézet, bármi lehet), és ezért te valamelyiküket fogod választani a barátod helyett.


Ettől egyszerűbben nem tudom megfogalmazni. Esetleg úgy, hogy a azt gondolják:

"Hozzám jobban illik ez a lány, mint ahhoz a balfékhez, akivel most van".

Ezt lazán ki is próbálhatod, ha megint kettesben maradsz az egyikükkel, naivan kérdezz rá, hogy ő mivel tudna többet nyújtani, mint a jelenlegi barátod, és jó eséllyel azt fogja mondani, hogy mindenből; vagy csak úgy dőlne belőle a sok pozitívum(ami rá vonatkozik), míg a barátodat lefikázza.

2009. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 19:49-es hez csatlakoznék. Pontosan ez történik. Abból, hogy a barátod haverjai így beszólogatnak és Ő nem küldi el őket a búsba arra is tippelnék hogy nem Ő volt a falkavezér köztük.


Az én helyzetem is pont ilyen volt amikor összejöttem egy nálam klasszisokkal jobb nővel. Hamar kiderült, hogy ki a barát és ki az aki csak ismerős. Egyébként később elvettem ezt a nőt és a mai napig próbálkozik nála boldog-boldogtalan...


Egyszerűen azokkal ne találkozz akik így viselkednek...

2009. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!