Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A flash miért lassabb mint 1...

Boby21 kérdése:

A flash miért lassabb mint 1 gyengébb gépen? Pontosabban lent!

Figyelt kérdés
Sfgame lenne a pontos oldal amivel gondom van. Legújabb flash player telepítve van,a rendszer is stabil,nem rég lett op-rendszer frissítve,minden driverezve van,ez a böngészős játék mégis lassabb mint 1 gyengébb gépen,pontosabban valahová kattintok valamire és idő mire behozza. A net sebességemmel nem hiszem hogy gond lenne,mivel 30mb/s a letöltésem. A gép configja: Amd athlon 3000+,ati saphyre radeon hd 2400 256 vga,2gb dual channel ram(ddr2). Aki tud segíteni pls írjon!
2011. szept. 5. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert a géped túl gyenge a flashhez.
2011. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne gyenge,mikor ettől jóval gyengébb gépen tökéletesen működik?!
2011. szept. 5. 12:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Takarítsál Ccelanerrel. Sok lehet a .TEMP fájl a gépeden.
2011. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3 napos a rendszer,teljes format volt.Azóta használva is alig volt,mert nem voltam itthon.
2011. szept. 5. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
az egymagos athlon erősnek számít manapság? :D
2011. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mivel nem az volt a kérdés,hogy erős e a gépem a mai világban,így ezt a commentet sem értem...mellesleg ha analfabéta vagy arról nem tehetek,de azért elmondom hogy 1 szóval sem írtam,hogy az 1 magos athlon erős,csak azt,hogy ennél gyengébb configgal tökéletes a flash...
2011. szept. 5. 12:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azon a gyengébb gépen a flash régebbi verziója van. A flash egyre újabb, és újabb verziói egyre több erőforrást zabálnak megfigyelésem szerint.
2011. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azon is a legfrissebb van feltéve.
2011. szept. 5. 13:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán abba a gyengébb gépben olyan videókártya van, ami támogatja a Flash tartalmak hardveres gyorsítását... :P
2011. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
integrált vga van benne,az én kártyám támogatja,be is van kapcsolva.
2011. szept. 5. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!