Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom macsón viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom macsón viselkedik :O Mit tegyek?

Figyelt kérdés
több mint 2 éve vagyunk együtt, de nem rég lett lakása ... Nem élünk együtt , ahhoz még picit fiatal vagyok, így kb. minden nap ott vagyok de estére hazajövök.. Na mind1 nem is ez a lényeg, hanem hogy komolyan elvárja tölem hogy én csináljak ott mindent (takarítás, fözés, vasalás, mosás) MERT HOGY ÈN VAGYOK A NÖ:O:O Igaz ott vagyok így természetesen egyértelmü hogy besegítek (takarítás mosogatás stb.) De ö kb. semmit nem csinál .. Ott hagytam tegnap is ... Ès ma megint ezzel jön.. Hogy tudnám neki elmagyarázni hogy teljesen p*cs felfogás ez? Sokmindent próbáltam már... Ti mit tennétek?
2010. okt. 17. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ez nem macsó hanem bunkó viselkedés!
2010. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pfff... nem csinálnék nála semmit. Vagy a helyedben amiből eszem, iszom, azt elmosogatnám, de utána nem.

Vagy esetleg mondd el neki, hogy majd ha te is ott fogsz élni nála, akkor KÖZÖSEN végzitek majd a házimunkát, de addig a munka oroszlánrésze az övé, te pedig legfeljebb besegítesz NÉHA.

Egyébként ha nem marad tiszta tányérja, evőeszköze, és porpárducok vadásznak mindenhol, akkor az mr neki sem fog tetszeni, és ha addig kitartasz, csak megcsinálja ő is.

Viszont tényleg ne szolgáld ki!

2010. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Holdtündér ***** válasza:

Ez egy p.öcs.

Még együtt sem laktok, de már ugráltat? Hát ha még hozzá is költözöl?

Szerintem a pasinak ugyanannyi megcsinálni, mint a nőnek. És ha ő csinálja a dzsuvát, miért te nyald fel utána?

2010. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne menj el hozzá pár napig (de persze máshol találkozhattok xD) és ak megtudja h mennyi mindent kell neked megcsinálni

én ezt csinálnám de még nem voltam ilyen helyzetben

2010. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ígyvan ... de ma is pl. próbáltam felosztani a munkát.. de neki nem volt kedve porszívózni mondom okéé akkor nekem sincs vasalni... erre meg még ö van megsértödve és neki áll feljebb...
2010. okt. 17. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem tudom, hogy ez a barátodnál jellemhiba-e, és csicskát akar belőled csinálni, vagy simán ezt szokta meg otthon, hogy ki van nyalva a segge...


Ezért azt ajánlom, hogy kérdezd meg tőle, hogy mit akar, mi legyél, a társa, vagy a szolgája? Mert a szolgája te senkinek nem vagy, úgyhogy vagy tisztel téged azzal, hogy besegít, vagy keressen helyetted egy csicskát. Ennyi.


Ha bunkó módon válaszol, akkor csak egy csicskára van szüksége, és nem is szeret téged, nem is érdeklik őt az ézéseid, és csak egy szolga lennél mellette :( Sajnálom.

2010. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Alapból a hozzáállása rossz a dologhoz, hogy szimplán elvárja hogy takaríts utána. Szerintem hozzászokott hogy otthon anyuci mindent megcsinált, és most te a pótanya vagy.

Nagyon gyerekes a hozzáállása, nem hiszem hogy ezen változtatni tudsz, talán majd egyszer rájön hogy ez nem így megy. Vannak ilyen elkényeztetett anyámasszony katonái. Nekem pl van egy barátnőm aki már házas és gyerekeik is vannak. A férj annyira megszokta hogy otthon anyuci mindent megcsinált, hogy nem elég hogy mindent a barátnőm csinált meg otthon, de mikor a pici babát szoptatta is képes volt elvárni hogy tegye elé az ebédet :(. Szóval vannak ilyenek :( Ezért mondom hogy szerintem az ilyen nem ért a szép szóból (főleg hogy már beszéltél is vele).

De egy mély beszélgetés tényleg nem árt, ha elmondod hogy ez így nem működik, és ha nem változik, akkor nem maradsz vele.

2010. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!