Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem örökre?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyonnagyon szeretek. Úgy mint még soha senkit. Tegnap éjjel összevesztünk, aztán kibékültünk. Az volt megbeszélve ha jelez hívjam fel. Hívtam de nem veszi fel... Most mi legyen? Vagy csak szivatott, mert tudja hogy fáj? 16/L
2010. okt. 17. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
jelzett mikor felhívtad?
2010. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne idegeskedj ezen,még korai tegnap éjjeltol valamit is gondolni errol,ha még egyszer jelez,te meg visszahivod es nemveszi,hagyd ot...ha akar teged ugy is tudtodra adja
2010. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az volt megbeszélve ha jelez hívjam fel."


Akkor hívd, ha jelez.

2010. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szüzességedet bizony elvesztetted.

És a fiút szintén.


Mi maradt tehát még neked?

9 hónap múlva a Kinder-Suprise :D

2010. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 justice87 válasza:
Figyelj,ha tudsz akkor kicsit konkrétabban írd le mi volt a vita tárgya,mert ez attól is függ hogy mi volt az a dolog amin összevesztetek,és egyáltalán mióta vagytok egütt?
2010. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!