Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi ezt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt mondja egy nőnek, akkor bukott ügy, örökre elvesztettem?

Figyelt kérdés

Közeledett felém, de kelmondtam, hogy nem vagyok egyedül, erre megutált, pedig én szakítani akartam miatta.


Azt mondta, soha ne keressem, nem lehet semmilyen kapcsolat köztünk, sem szexuális, sem szerelmi, és hogy félre értettem az egészet.


Ez mi? Igazság, vagy férfi büszkeség, harag?


Az uriember 35 éves. Én 24.


2010. okt. 7. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha emiatt "utált" meg, akkor nem is érdemes vele foglalkozni. Értelmes férfi elfogadja a dolgot és ha úgy látja, hogy van értelme, akkor harcol. Őszerinte minden nőnek rá kellene várnia???? Egyszerűen szánalmas az ilyen.
2010. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

érdekes egy úriember , elmondtad neki azt is hogy elhagyod a jelenlegi barátodat érte?


mikor mondtad el neki , hogy van valakid? még mielőtt elkezdett közeledni , vagy csak utánna?

2010. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
azt mondtad, hogy kell?
2010. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Férfi büszkeség.... Próbálj meg beszélni vele. Ha úgy fogad hogy szia mizu vagy hasonlóan, akkor beszélj vele, de ha úgy, hogy mit akarsz semmi szia semmi... akkor felejtsd el.
2010. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem büszkeség és kihátrálás :P

Senki nem szereti, ha visszautasítják.

2010. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem azonnal mondta el neki, amikor közeledett, hogy van valakid, akkor ne csodálkozz rajta.
2010. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Miattam se hagyjon el senki, senkit.


Az úgy működik, hogy ha nem jó a párod, otthagyod, és azután keresel mást. Fordítva nem megy, csak 14 évesen

2010. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egy helyen dolgoztunk. Nem sokat beszéltünk, szinte soha. Egyszer elkezdett közeledni. Beszélgetett, mosolygott rám. Beszéltünk telefonon (ő hívott).


Nem volt köztünk semmi más. Majd megkérdezte, van -e párom? Mondta, hogy neki senkije és magányos.

Egyértelműnek vettem ezt. Elmondtam őszintén, hogy van. Azt is el akartam, hogy rég szerelmes vagyok belé, és a kapcsolatom rég halott már, és lezárnám miatta. Na erre már esélyem nem volt. Bármit mondhattam, gyűlölettel beszélt velem, és nem akarta hallani. Azóta sok idő telt el, és nem beszélt velem, ha írtam, nem írt vissza.


A múltkor beszéltem vele telefonon, de más ügyben, nem személyes. Akkor fel mert hívni, bár eléggé zavarban lehetett, mert kissé dadogva beszélt, ami rá nem jellemző.

2010. okt. 7. 11:34
 9/18 A kérdező kommentje:

Gondolom, úgy érezte, nem akar 3. lenni, pedig erről szó sem volt.


nekem pedig fogalmam nem volt arról, hogy az érzései nála is meglehetnek. Korábban nem mutatta.

2010. okt. 7. 11:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy csaj, aki régebben azt mondta, hogy nem. Most meg, pár év múlva mikor megint találkoztunk, szinte tálcán kínálta fel magát. De valahogy nem fűlik hozzá a fogam azok után. Őt se érdekelték az én problémáim annakidején :P
2010. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!