Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi ezt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt mondja egy nőnek, akkor bukott ügy, örökre elvesztettem?

Figyelt kérdés

Közeledett felém, de kelmondtam, hogy nem vagyok egyedül, erre megutált, pedig én szakítani akartam miatta.


Azt mondta, soha ne keressem, nem lehet semmilyen kapcsolat köztünk, sem szexuális, sem szerelmi, és hogy félre értettem az egészet.


Ez mi? Igazság, vagy férfi büszkeség, harag?


Az uriember 35 éves. Én 24.


2010. okt. 7. 11:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem értem az egészet. Kértem, beszéljük meg, erre úgy válaszolt, hogy ledöbbentem, nem az ő stílusa. Azt mondta, rendben, de ne számítsak semmire, mert meg fogok lepődni. Erre elcsesztem, dühös lettem, és azt mondtam, soha nem kellene, ha világon egyedül lenne férfiként, akkor sem.


Ehhez nem kell komment, tudom, de provokálta ki. Nme tudom nektek szó szerint idézni, sem a stílusát átadni, de akkor ez fájt nagyon.


Megírtam neki, hogy fontos nekem, felkavart stb, de nem válaszolt annó rá. :(

2010. okt. 7. 11:39
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez nem épp normális reagálás. Egy 17 éves srác mondjuk reagálhat így, de egy 35 éves férfi? Nem sok agya lehet.
2010. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem sok agya lehet? Borzasztóan okos, az értelmiségi kategóriába tartozik, nem nevezném meg a foglalkozását, ha nem gond. Remélem nem olvas ilyeneket. :)


Egyszerűen évek óta egyedülálló, magányos, csalódott. Nem hisz már abban elmondása szerint, hogy van hűséges, őszinte nő. Túlzottan zárkózott. Én próbáltam közeledni, keresni, de elutasít. :( (Már rég nincs párom, neki sincs évek óta senkije)


Küzdök én érte, mert szeretem, de már mit tehetnék? Alázom magam, hagyom hogy így beszéljen velem, mindezt azért, hogy talán egyszer megért végre, és kinyitja a szemét.


Elkeseredett, mert szerinte már rég házasnak kellene lennie, és családjának, de egyik sincs, boldogtalan.


Így nem tudom mit vár..


Hogyan férkőzzek a bizalmába újra? Nem hiszem, hogy korábban ha nem akart volna semmi, beavatott volna a kis lelkivilágába.


Nehéz eset..

2010. okt. 7. 11:46
 14/18 anonim ***** válasza:

"Elmondtam őszintén, hogy van. Azt is el akartam, hogy rég szerelmes vagyok belé, és a kapcsolatom rég halott már, és lezárnám miatta."


De gondolom, ezt ő nem akarja. Én sem lennék pótlék más helyett.

2010. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Mit nem akart? a kapcsolatomnak így is vége? Vége, mert szeretem őt, nem bíok mással lenni, és amióta úgy éreztem közeledik hozzám, azóta elment az eszem.


Ot hagytam a munkahelyem, nem láttam őt egy jó 1-1,5 éve már, mert nem bíok a szemébe nézni így nap mint nap.

2010. okt. 7. 14:05
 16/18 A kérdező kommentje:

Szerinted ez úgy érezhető, hogy pótlék más helyett?


De én azt gondoltam, érezni fogja mennyire fontos nekem, egy több éves kapcsolatot bontottam fel, mert szeretem őt, és nem bántam meg, pedig azóta egyedül vagyok.

2010. okt. 7. 14:06
 17/18 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatom már rég halott, és lezárnám miatta" :)

Tudod, épp ez a baj. Ha akkor, amikor észreveszed, hogy halott a kapcsolatod, lezárod, akkor nem lennél most ebben a pácban. Ebből az egy mondatodból nagyon szépen látszik, hogy szépen átsétálnál egyik kapcsolatodból a másikba, anélkül, hogy el kellene gondolkodnod azon, hogy mi is ment tönkre abban a régi kapcsolatodban, nehogy az új is ugyanazért fulladjon kudarcba. Lehet, hogy az a pasi megérezte ezt?

2010. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem kellett elgondolkodnom, mert tudtam az okát.


Az oka az, hogy réges rég szerettem ezt a férfit, de soha még csak hozzám se szólt szinte. Nézett stb, de ennyi.


Aztán úgy gondoltam tovább lépek, ez reménytelen. És hopp azután jött a közeledése, ami meglepett... értitek már?


És akkor fogtam a fejem, hogy hülye vagyok, várnom kellett volna még.

2010. okt. 7. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!